10 typov na ideálny darček pre hudobníka alebo hudobného fanúšika!

Prinášame Vám 10 typov na ideálny darček, pre hudobníka alebo hudobného fanúšika. Vybrať niečo pre hudobníka je naozaj ťažke ale máme tu 10 zaručených darčekov, ktoré určite potešia každého milovníka hudby! 

Darčeky sú ideálne na každý sviatok, či už na narodeniny, meniny alebo Vianoce a najlepšie na tom je, že ich zoženiete aj u nás!

kirk-hammet

Trsátka Dunlop Kirk Hammett – 6 rozdielnych brnkátiek Kirk Hammett od Dunlop so strednou hrúbkou (0,88 mm), navrhnuté Dirty Donnym, v kovovom boxe. Ideálny darček pre každého gitaristu alebo fanúšika kapely Metallica. Tento darček nájdete v našom eshope. Viac Metallica darčekov nájdete v tejto sekcií.

328323a-emp

Náhrdelník The Book Of Souls – Vonkajší materiál: hliník, Prívesok: L: 5,3 cm, Š: 2,9 cm, Dĺžka náhrdelníka: 60 cm. Ideálny darček pre fanúšika kapely Iron Maiden. Tento darček nájdete v našom eshope. Viac Iron Maiden darčekov nájdete v tejto sekcií.

89304_1

Mini gitara Jimi Hendrix – Sunburst – Prvotriedne zmenšeniny oficiálnych gitár svetovo známych a legendárnych gitaristov. Perfektný darčekový predmet k ozdobe písacieho stola alebo inej časti priestoru v práci alebo domácnosti všetkých fanúšikov gitár a hudby. Tento darček nájdete v našom eshope. Viac mini gitár nájdete v tejto sekcií.

332746a-empTenisky Rock Or Bust – Vonkajší materiál: 100% bavlna, gumová podrážka, exklúzivne v EMP, potlač. Tieto parádne tenisky AC/DC nájdete v našom eshope. Viac darčekov kapely AC/DC nájdete v tejto sekcií.

322216a-emp

Tričko Fender Guitar – Leo Fender uskutočnil revolúciu vo svete hudby! S prvými elektrickými gitarami a basgitarami vznikol úplne nový zvuk, ktorý zmenil hudobnú históriu. Legendárne modely gitár ako Stratocastor alebo Telecaster sa zapísali do histórie rockovej hudby. Tento darček nájdete v našom eshope. Viac darčekov značky Fender nájdete v tejto sekcií.

325176a-emp

Monopoly Mettalica – Metallica Stolová hra “Monopoly”, Anglická stolová hra pre 2-6 hráčov. Ideálny darček pre každého fanúšika hudby a hier. Tento darček nájdete v našom eshope. Viac podobných darčekov nájdete v tejto sekcií.

339718a-emp

Sveter Guns N’ Roses Holiday Sweater 2016 – Christmas jumper “Holiday Sweater 2016” od Guns N’ Roses. Vianočný sveter pre každého správneho fanúšika. Tento darček nájdete v našom eshope. Viac darčekov kapely Guns N’ Roses nájdete v tejto sekcií.

339761a-emp

Hrnček Amplifier – Verstärker Hrnček “Amplifier – Amped”, hrnček, keramický, 0,4l, nevhodné do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry. Tento darček nájdete v našom eshope. Viac hrnčekov a šálok pre hudobníkov nájdete v tejto sekcií.

sg-guitar

Otvárač na flaše Guitar SG – Guitar SG Otvárač na fľaše, Otvárač fliaš je vyrobený z nerezovej ocele s magnetom na zadnej strane. Rozmery cca. 4,5 x 11 cm. Tento darček nájdete v našom eshope. Viac takýchto darčekov nájdete v tejto sekcií.

326120a-emp

Tričko Guitar Player – Tričko Guitar Player, veľká potlač na prednej strane, zúžený výstrih, normálny strih. Tento darček nájdete v našom eshope. Viac tričiek a oblečenia nájdete v tejto sekcií.


TOP 10
 

Prečítajte si tiež:

Uvítanie dvojCD Bluesová spoločnosť No12 Art klub v Cafe Scherz a Slovenská bluesová spoločnosť pozývajú na jedinečnú akciu. Dňa 14.3.2017 v cafe Scherz sa o 19.09 hodine uskutoční koncert ni...
Paul Kilometra predstavuje album Country Act Struc... Bratislavský muzikant Peter Bulík hrá a skladá ako gitarista rôznu hudbu a pre rôznych interpretov. V šuflíku mu ale dlhé roky vyselo niekoľko tém, kt...
Na trh prichádza unikátne jazzové CD! Prináša krás... Pre fanúšikov jazzu máme skvelú správu! Na trh prichádza nové CD s názvom „Príbehy jazzu“ od saxofonistu Martina Uhereka, ktorý sa prostredníctvom hud...
Vypočujte si nový album od Dirty Disco Rockers! Koncom novembra vydala nový album nitrianska alternatívna banda Dirty Disco Rockers. Počin nesúci jemne bizarný názov DDR, ktorý je odvodený od skratk...
Rapper BonaParte vydáva debutový album, v ktorom p... Kedysi bol známy pod prezývkou Fukes, dnes sa nazýva BonaParte. Meno nie je jediné, čo sa v jeho tvorbe zmenilo. Dospel po ľudskej i umeleckej stránke...