For You acapella prerobili hit Unikát speváčky Márie Čírovej do nového šatu!

For You acapella prerobili hit Unikát speváčky Márie Čírovej do nového šatu!
Ohodnoť tento článok

Piati mladí ľudia, ktorí sa rozhodli spojiť svoje hlasy a bez použitia hud.nástrojov interpretujú rôzne svetové aj domáce hity v tzv. a capella štýle – a vyzerá, že ich to fakt chytilo!

V zložení – soprán, alt, tenor, bas a beat box neustále tvoria a pracujú na nových verziách skladieb, ako aj na skladbách autorských, ktoré spievajú na koncertoch a akciách rôzneho tipu a zamerania. Samostatné koncerty, festivaly, firemné akcie, súkromné párty, svadby, večierky,,,,,,,to všetko sú podujatia, kde sa objavujú už zopár rokov a všetko nasvedčuje tomu, že naozaj milujú to, čo robia.

ACAPELLA UNIKÁT Márie Čírovej – so speváčkou Máriou Čírovou sa osobne aj profesne poznáme už niekoľko rokov a jej skladba UNIKÁT nieje prvá, ktorá sa nám zapáčila natoľko, že sme sme z nej spravili acapella COVER:) UNIKÁT je naša prvotina, čo sa videoklipov týka, takže vlastne čakáme na reakcie ľudí, našich poslucháčov, fanúšikov,,,,,,a budeme makať na sebe a na ďalších videoklipoch a tvoriť pre vás aj naďalej….máte sa na čo tešiť.