Basák skupiny Stone Sour, Johnny Chow, počas koncertu požiadal priateľku o ruku

0
49
views

Počas koncertu v Toronte sa basák kapely Johnny Chow rozhodol pridať k setlistu ešte menší bonus. Priamo na pódiu požiadal o ruku svoju dlhoročnú priateľku Christi Allen. Samozrejme, kapela dostávala potlesky aj počas koncertu, no radosť, ktorú fanúšikovia prejavili po jej „áno“ bola neskutočná. Video, z tejto špeciálnej chvíle bolo zverejnené na sieti Twitter.

Chow mal pekne rozbehnutú kariéru ešte pred Stone Sour. V roku 2002 hral pre kapelu Systematic s bubeníkom kapely Slayer Paul Bostaphom. Popri tom si zahral aj na úplne prvom Stone Sour turné, aj keď ešte nie ako stály člen. Počas turné sa skamarátil s Jim Rootom, s ktorým bol od vtedy v kontakte.

Reklama

Keď o niekoľko rokov neskôr odohral veľký festival so skupinou Cavalera Conspiracy a zistil, že má kopu voľného času.

Reklama

Ako správny zanietený muzikant rozhodil siete, snažiac sa, nájsť si niečo nové. Keď sa dopočul, že Stone Sour potrebujú nového basáka, cez pár priateľov sa mu podarilo s kapelou skontaktovať, a tak od roku 2012 už s nimi hráva ako oficiálny člen.

Kapela je momentálne na turné s kapelou Korn, a promuje svoj nový album Hydrograd, ktorý ak ste ešte nepočuli, neváhajte, a dajte mu šancu. Nebudete ľutovať.

Ďalšie zaujímavé články: