Bratislavská kapela THE PIXELS chystá debutový videoklip ku skladbe “The Greatest sin”

Bratislavská kapela THE PIXELS chystá debutový videoklip ku skladbe “The Greatest sin”
Ohodnoť tento článok

Bratislavská kapela The Pixels (ex-Pixie and the Devils) sa po dlhšej odmlke vracia s novým singlom, ku ktorému predstaví aj svoj prvý videoklip. Video ku skladbe The Greatest sin si kapela režírovala a vyrábala sama v spolupráci s populárnym portálom decadentlifestyle.net. Hlavnú úlohu si v ňom zahrala Miss Europe z roku  2010 Vanda Gallová.

The Pixels vznikli v roku 2008 ako Pixie and the Devils. Na konte majú niekoľko singlov, okrem  iného aj úspešný remix jednej z ich skladieb od slovenského producenta Verbala a vidieť ste ich  mohli ako predkapelu legendárnych francúzskych Varsovie alebo britských Sister Gracie. Hudobne sa hlásia k modernej vlne gitarovej muziky s veľmi decentnou elektronikou v pozadí.  Spoločne tvoria a hrajú od roku 2007, pod vplyvom okolitého sveta. “Naša hudba je o nás a našom meste, o zime a lete, káve a cigaretách, ľahkých večeroch a ťažkých ránach, a kdesi medzi tým čím sa snaží byť a tým čím naozaj je, možno nájdete nás.. a pri troche štastia aj seba.” prezradil nám spevák Viktor Milosavljevič.

Mierne provokatívny videoklip obsahuje viacero odkazov na populárne filmy a skladby a celý by sa mal niesť v duchu tzv. New Age of Decadence čo je zároveň koncept, ktorý si kapela zvolila pre svoj pripravovaný album. Videoklip by sa mal objaviť na stránkach The Pixels v najbližších dňoch.

Viac na http://www.facebook.com/thepixelsmusic