Festival Familiar pripravuje pestrý line-up, ktorý si nemôžete nechať ujsť!

Festival Familiar pripravuje pestrý line-up, ktorý si nemôžete nechať ujsť!
Ohodnoť tento článok

Fanúšikovia Festivalu Familiar, zbystrite pozornosť! 5. ročník vašej obľúbenej akcie, ktorá sa bude tradične konať na rodinnej farme Mašekov Mlyn, tentokrát vypukne 1. júla 2017! 

A na čo sa môžete tešiť? Organizátori si pre vás opäť pripravili pestrý line-up, ktorý nenechá chladného snáď ani jedného návštevníka.

Nezáleží na tom, či ste vyznávačom pohodovej muzičky, ktorú si najlepšie vychutnáte s pohárom vychladenej dvanástky  v rukách alebo patríte medzi tých, ktorí si radšej zaskáču pod pódiom … Na Familiari sa určite dosýta zabavíte aj vy ☺

Na festivale narazíte na všehochuť hudobných štýlov . Ak patríte medzi milovníkov netradičného prevedenia folklórnej hudby, potom si určite nenechajte ujsť  Rusín Čendeš Orchestra. Toto mladé energické zoskupenie spája prvky  klasickej, modernej a ľudovej hudby, korení ich balkánskymi rytmami a jemnými jazzovými linkami. Čo z toho môže vzniknúť? To uvidíte na Festivale Familiar!

Pre milovníkov worldmusic sme pripravili skutočný zážitok v pohode sviežej kapelky La3no Cubano. Tí, ktorí ich vystúpenie už zažili, vedia, že ide o skutočne skvelo zohrané zoskupenie, ktoré vyčarí  tú pravú letnú pohodičku.

Sestry Ela, Kery a pár spriatelených muzikantov. To je mimoriadne príjemné zoskupenie Genius Locci, ktoré predstaví na Festival Familiar svoj jemný, pohodový a výborne počúvateľný mix dream popu a indie folku. Autorské priesne zoskupenia odzneli na významných domácich i zahraničných festivaloch. Preto sa tešíme, že si ich budete môcť vychutnať aj na našom malom rodinnom festivale.

O večernú dávku energie sa postará skvelé zoskupenie Dirty Disco Rockers. Ich živé koncerty sú zážitkom pre skutočných hudobných fajnšmekrov. Spojenie gitarovej a elektronickej hudby, oživené prvkami funku, jazzu, drum&bassu a doplnené videoprojekciou z  vlastnej dielne sa totiž len tak nevidí. Vychutnajte si ich priamo pod pódiom a zaručene neoľutujete!

Náš Familiar nie je samozrejme iba o hudbe! Tešiť sa môžete aj na detský kútik s kúzelníkom Talostanom, na tím šikovných fyzioterapeutov, mini market s handmade výrobkami  či prezentačné materiály a darčeky od informačného centra Europe Direct Nitra. Vidíme sa 1. júla na Mašekovom mlyne. My sa už tešíme.. a čo vy? ☺

Viac info na www.festivalfamiliar.sk