Fotoreport: The Paranoid so svojím TU A TERAZ TOUR posúvajú vlastné hranice!

Fotoreport: The Paranoid so svojím TU A TERAZ TOUR posúvajú vlastné hranice!
Ohodnoť tento článok

Nový album slovenskej metalovej kapely The Paranoid je vonku len pár týždňov, no do povedomia svojich fanúšikov sa dostal rekordným tempom. To dokazujú aj na úspešnom ‘Tu a teraz tour 2016’ s ktorým chalani postupne prejdú dokopy 14 miest po celom Slovensku a Česku. Tú domácu časť už majú za sebou a najbližšie ich uvidia už len fanúšici z českých miest Třebíč, Olomouc a z Prahy.

Tvrdé týždne príprav, špeciálna svetelná show pripravená na mieru, ale aj po domácky vyrobené CO2 delá (lebo kreativite sa medze nekladú) robia z tohto turné to najdokonalejšie aké kapela absolvovala. Na ceste ich sprevádza mnoho kapiel ako napríklad The Now, Sancez Amsterdam, SONS a iné. Počas energiou nadupaných koncertov nie je núdza okrem nových skladieb akými sú ‘Sirény’, ‘Spovedám sa’, či ‘Nemusím nič len zomrieť’ ani o overené klasiky, ktoré fanúšikov (a samozrejme fanúšičky) dostanú priam do tranzu.

Zaujímavou vsuvkov na posledných koncertov bola aj tzv. mannequin challenge, v ktorej kapela zastaví celý klub a výsledkom je geniálne video!

img_0671

img_0574

img_0408

img_0417

img_0586

img_0390

img_0270

img_0077

Tak isto stoja za to aj ich VIP lístky, ktoré okrem špeciálneho trička obsahujú aj prístup na zvukovú skúšku, fotenie sa s členmi kapely, či spoločný čas strávený pred koncertom. Osobne sme navštívili koncert v Trnave a Bratislave.

Autorom článku a fotografií je Viktor Hlavatovič. Viac nájdete na Facebooku a Instagrame!