Hody Trebatice ponúknu to najlepšie z českej a slovenskej hudby v kombinácii s fantastickým ohňostrojom!

Skvelá hudba, fantastické atrakcie pre deti a úžasný ohňostroj! Trebatice pri Piešťanoch sa 12. a 13. augusta stanú centrom tej najlepšej zábavy. Na hodoch, z ktorých sa za roky existencie vyvinul obľúbený festival, vystúpi HEX, Gladiator, Heľenine oči, Tiktaci, The Paranoid a ďalší skvelí umelci. Do malej západoslovenskej dediny príde aj česká kapela Čechomor, ktorá ponúkne ochutnávku pripravovaného albumu! Návštevníci sa môžu tešiť aj na neplánovaný bonus. Festival ukončí famózny veľkolepý ohňostroj. Nenechajte si ujsť to najlepšie z českej a slovenskej popovej a rockovej huby s farebným podmazom! Šou vypukne už v piatok 12-ho augusta!  

Festivalová sezóna vrcholí a to najlepšie z najlepšieho sa uprostred augusta presúva do Trebatíc pri Piešťanoch. Festival v tejto malej západoslovenskej dedinke patrí k najobľúbenejším už roky. Tento rok opäť ponúkne fantastickú hudbu, atrakcie pre deti a k tomu aj super bonus!

„Som naozaj rád, že do Trebatíc sa nám podarilo dostať špičku slovenskej a českej hudobnej scény. O skvelú zábavu sa postará HEX, Gladiator, Heľenine oči, Tiktaci, The Paranoid a ďalší umelci. Príde aj Čechomor, ktorý na podujatí tohto tipu naozaj nemôže chýbať. Okrem skvelej hudobnej produkcie sme znova pripravili aj množstvo atrakcií pre deti, verím, že potvrdíme status výborného rodinného festivalu,“ vraví Dušan Drobný z agentúry Topfest.

Čechomor miluje slovenské publikum a do Trebatíc sa teší o to viac, že tam budú fanúšikovia všetkých vekových kategórií. Kapela pre nich pripravila program, ktorý ich vraj poriadne rozdivočí!

„Milujeme slovenské ľudovky, ktoré sú plné energie a aj preto ich máme v repertoári. Tento rok chystáme nový album a tak určte zahráme aj nejaké novinky. Nebudú však chýbať ani osvedčené hity, ktoré od nás fanúšikovia očakávajú. Dúfam, že si spolu s nami zaspievajú „Mezi horama“, „Gorale“, alebo „Rodičovská lítost“,“ teší sa spevák a gitarista kapely František Černý.

V Trebaticiach čaká návštevníkov aj fantastický bonus. Obec zaplnia nielen výbuchy nadšenia a smiechu počas skvelých koncertov!

„To všetko doplnia výbuchy veľkolepého ohňostroja. Na tomto festivale bude novinkou a verím, že skvelo doplnení výbornú zábavu. Pôvodne sme tento ohňostroj chceli odpáliť na Topfeste, no počasie nám spravilo škrt cez rozpočet a namiesto farebných delobuchov rockový festival ukončili blesky z neba. V Trebaticiach to možno bude ešte  väčšia zábava. Ohňostroj totiž rozžiari úplne celú dedinu,“ uzatvára Dušan Drobný.

Festival Hody Trebatice sa uskutoční 12-ho a 13-ho augusta. Program sa začína už zajtra o 17-tej hodine a fanúšikovia sa budú zabávať po oba dni do neskorej noci.

zdroj: Nora Krchňáková | PROPAGANDA HOUSE
foto: Mário Petlák


Prečítajte si tiež:

Sabaton privezie do Bratislavy najväčšiu show v ka... Milovníci rockovej hudby sa majú na čo tešiť. Obľúbení švédski bojovníci Sabaton postavia 14. marca v bratislavskej Aegon Arene koncertnú show, akú eš...
Jamiroquai zahviezdia na Colours of Ostrava 2017 Britská kapela Jamiroquai, nezameniteľná legenda funku a acid jazzu, je ďalšou veľkou potvrdenou hviezdou medzinárodného hudobného festivalu Colours o...
Pete Lincoln z legendárnych The Sweet odohrá vo fe... Na Slovensku vystúpi začiatkom februára spevák anglickej glam rockovej kapely The Sweet. Pete Lincoln odohrá tri akustické sólové vystúpenia za sebou....
Česká kapela VEES namieša svoju novú hudbu s overe... Energický rock’n’roll, pri ktorom sa ježia chlpy na rukách a nohy cukajú v rytme, roztočí v piatok 27. januára na parkete KC Dunaj noc Rock'n'Roll Nig...
Lotyšskí indie rockeri Carnival Youth opäť na Slov... Lotyšskí indie rockeri Carnival Youth sú jednou z najúspešnejších a najuznávanejších kapiel pobaltského regiónu. Zahrali si už na maďarskom Szigete, p...