Hudobná komédia o slovenskom šoubiznise Thomasa Puskailera pokračuje pre veľký záujem fanúšikov aj v tomto roku!

Zábava od začiatku až do konca! Takto hodnotia fanúšikovia aj niektorí kritici šou Thomasa Puskailera a Martina Madeja. Pre veľký záujem pokračuje „Slovak Showbiz For Beginners“ aj tento rok. Sťahuje sa však do nových priestorov. Záujemcovia si ju môžu pozrieť v Dome kultúry Zrkadlový háj v Petržalke. Súčasťou hudobnej komédie budú aj nové skeče zo života slovenského šoubiznisu. Prvé predstavenie v novom šate je naplánované na 16. marca!

Excelentné tanečné a spevácke výkony! Útok na bránice! Aj tieto prívlastky si vyslúžila šou Thomasa Puskailera a Martina Madeja „Slovak Showbiz For Beginners“, ktorá na vyžiadanie fanúšikov pokračuje aj tento rok.

„Je to vlastne po prvý raz, čo som sa ujal aj role producenta v divadelnom smere. Táto výzva ma lákala už dlhšie. Povedal som si, že chcem urobiť niečo, kde bude hlavnou náplňou hudba a satira. Kladné hodnotenie divákmi, ale aj ľuďmi z brandže ma veľmi teší, nabíja a poháňa vpred,“ teší sa Thomas Puskailer. 

Neutíchajúcou studnicou inšpirácie pre skeče je pre sympaťáka Thomasa slovenský šoubiznis, ktorý sa však podľa neho veľmi nelíši od toho v zahraničí.

„Je to všade na svete to isté, či je to Slovensko, Česko, Nemecko, Anglicko alebo Holandsko. Je to bublina, ale tú bublinu potrebuješ, keď ako umelec vystupuješ, spievaš, tvoríš. Ja rád zabávam ľudí a to mi práve šoubiznis umožňuje! Ide to ruka v ruke,“ vraví sympatický Thomas Puskailer.

Obľúbená šou sa tento rok sťahuje do nových priestorov. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na prekvapenie.

Oslovil nás producent Domu kultúry Zrkadlový Haj v Petržalke s tým, že sa mu naša hudobná komédia veľmi páči.  Nám sa zas páčili priestory a chceme urobiť aj malú príjemnú zmenu pre divákov. Predstavíme  im úplne nový koncept zábavy, kde v cene vstupného dostanete aj pohár vína na privítanie a uvoľnenie sa do pohody. Každé  predstavenie prináša niečo nové. V slovenskom šoubiznise sa stále niečo deje a máme taký blok „novinky“, kde aktuálne meníme témy, “ usmieva sa  Thomas Puskailer.

„Slovak Showbiz For Beginners“ má v Dome kultúry Zrkadlový háj potvrdené zatiaľ 4 predstavenia. Chalani sa s hudobnou komédiu chystajú aj do regiónov, pretože ich o to fanúšikovia žiadajú prostredníctvom sociálnych sietí aj mailov. Aktuálne informácie nájdete na www.slovakshowbiz.sk.

Thomas Puskailer práve dokončuje nový album, ktorý bude už čoskoro kompletný. Všetky informácie o ostatných aktivitách sympatického speváka, ako aj o novom albume nájdete na: www.thomaspuskailer.com alebo https://sk-sk.facebook.com/PuskailerThomas.

Redakciu informovala Nora Krchňáková z Propaganda House a fotografie poskytol René Miko


Prečítajte si tiež:

Thomas Puskailer skladá nové piesne v slovenčine, ... Thomas Puskailer relaxoval na Srí Lanke! Na dovolenke  nabral sily do ďalšej tvorby a ujasnil si, akým umeleckým smerom sa chce uberať v nasledujúcich...
Armin Van Buuren po dlhej dobe opäť mieri na Slove... Tanečný festival EDMANIA, ktorý začal písať svoju históriu v roku 2015, dosiahol nevídaný úspech. Na jeho open air edícii sa 4. júla 2017 predstaví pä...
Moody prináša Truesounds crew do bratislavskej Rad... Posledná januárová sobota prináša do klubu Radosť rovno 2 bratislavské premiéry. Predstaví sa značka Moody, ktorá aktívne pôsobí v legendárnej košicke...
Kapela POWERAGE zahrá v trnavskom Music a Cafe leg... Trnavské online Rádio Bunker v spolupráci s POWERAGE a Music a Cafe, Vás pozývajú na tradičný koncert trnavskej revivalovej kapely POWERAGE, ktorý sa ...
Bude to epické! Kapela Talkshow predstaví na noci ... Záveje kvalitného indie a víchrica súčasnej elektroniky. Predpoveď na piatok 3. februára v KC Dunaj je jasná - množstvo výbornej hudby a skvelá atmosf...