Kapela Malý priestor krstí debutové CD Na vlastné riziko!

Kapela Malý priestor Vás srdečne pozýva na Krst albumu Na vlastné riziko ktorý sa bude konať 15. júna vo Vrábloch. Debutové CD Pokrstí speváčka a herečka Kristína Mečko a producent a gitarista kapely ENS Ľuboš Korčok. Hudobný portál Music zone bude samozrejme pri tom a prinesie Vám reportáž.

Tak ako v každej kapele, aj v Malom Priestore sa prestriedalo zopár ľudí. V súčasnej zostave hrá kapela približne od augusta 2009. Odvtedy odohrala cez 70 koncertov, menších i väčších. Okrem iných stál Malý Priestor na pódiu s kapelami Metropolis, Heľenine oči, Chiki liki tu-a, Zoči Voči, Smola a Hrušky, Bačova Fujara, The Paranoid…  Medzi najväčšie úspechy patrí účasť vo finále súťaže Rock Me Fest 2011. bicie – Martin (Sokolík) bassgitara – Martin (Drgi) sólo gitara – Janko gitara + vokály – Evča klávesy – Andrej spev – Frederika.

Časový harmonogram Krstu CD Na vlastné riziko

18:00 Revolt
19:00 Známe Tváre
20:00 Malý priestor + KRST
21:00 Kristína Mečko

VSTUP: ZDARMA!
CD v predaji od 15.6.

Podporili nás:
Pizza Pup Vráble, Autoškola Paluška, Obec Tesárske Mlyňany, Strechy-herda, Zapalač -Machulince, Delay recording studio, www.music-zone.euwww.dumaselektro.sk, Závodné stravovanie – Ján Koprda – Topoľčianky

ZDIEĽAŤ