Kapelu BRING ME THE HORIZON opúšťa Jona Weinhofen!

Kapelu BRING ME THE HORIZON opúšťa Jona Weinhofen!
Ohodnoť tento článok

Smutná správa pre fanúšikov kapely BRING ME THE HORIZON! Gitarista Jona Weinhofen oficiálne 14. januára potvrdil, že opúšťa kapelu. Celú vec komentoval takto : „Po dlhom čase premýšľania  som sa rozhodol opustiť svoju aktuálnu polohu ako gitarista BMTH. Veci v kapele boli veľmi napäté, s množstvom sporov medzi mnou a niektorými členmi, ktorých nebudem menovať.“ Kapela v hraní pokračuje ďalej a to s novým klávesákom Jordanom Fishom, ktorý predtým pôsobil v kapele Worship.

Vyjadrenie kapely BMTH : „Bring Me The Horizon sú Oliver Sykes, Lee Malia, Matthew Kean, Matthew Nicholls a Jordan Fish. Jona Weinhofen už nie je v kapele.“

Oficiálne vyjadrenie Jona W :

“After a lot of time and thought ive decided to leave my current position as guitarist with Bring Me The Horizon. Things in the band have been very tense with a lot of disagreements between myself and certain members who i wont name. Im thankful for my time with BMTH and i have met many good friends and been able to travel the world more. Im planning on moving back to Australia to pursue other musical ventures.  Thanks, Jona”

Návštevníci práve čítajú:   Komajota má videoklip k seriálovej pesničke Strih