Koncert Jany Kirschner si môžete vychutnať za neuveriteľnú cenu v sobotu na Fun Rádio Dohode v Bojniciach!

Jediný „dohodový“ koncert Jany Kirschner si môžete užiť už túto sobotu v Bojniciach. Do mesta, kde kedysi trávila každé leto, sa obľúbená speváčka veľmi teší. Rovnako ako všetci ostatní vystupujúci aj Jana pripravila na Fun Rádio Dohodu unikátny program, aký inde neuvidíte! V príjemnom prírodnom prostredí Plážového kúpaliska v Bojniciach sa odviaže aj Adam Ďurica, Buty, Polemic a Campana Batucada, Funkiez, Kmeťoband, Puding Pani Elvisovej, Mista aj Le Payaco. Fanúšikovia pozor! Skvelý žúr navyše môžete zažiť za zvýhodnenú cenu, neuveriteľných 10 eur! Aj tentokrát vás z okolitých miest a obcí bude zvážať bezplatná kyvadlová doprava. Presvedčte sa na vlastnej koži, že za málo peňazí sa dá zažiť veľa muziky!

Nová, lepšia a väčšia Fun Rádio Dohoda mieri do Bojníc. V krásnom prostredí Plážového kúpaliska si môžete už túto sobotu vychutnať koncert Jany Kirschner. Mesto, kde kedysi trávila každé prázdniny, je jediné, kde v rámci „najväčších letných žúrov“ vystúpi. Obľúbená hudobníčka si do Bojníc pripravila jedinečný koncert.

Teraz tam konečne zoberiem aj dcéru Matildu, ktorá sa príde pozrieť na môj koncert. Zahráme best of, teda najväčšie hity, ktoré si ľudia obľúbili za tých 20 rokov, čo som už na scéne,“ vraví s úsmevom Jana Kirschner.

Oceňovaná speváčka sa teší aj na legendárnu českú kapelu Buty, ktorá si to takisto namierila do tohto krásneho mesta. Okrem nich tam vystúpi aj Adam Ďurica, Polemic a Campana Batucada, Funkiez, Kmeťoband, Puding Pani Elvisovej, Mista aj Le Payaco. Toto všetko môžu mať návštevníci za neuveriteľnú cenu!

„Pripravili sme super akciu pre fanúšikov Fun Rádio Dohody. Lístky na Dohodu si môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu a to rovno dvomi spôsobmi. Aby ste k lístkom mali ešte bližšie prvá možnosť je, že prídete na niektoré z predajných miest v Prievidzi alebo v Bojniciach a môžete si kúpiť vstupenku za fantastických 10 eur. A keďže vo dvojici sa zabáva lepšie, z pohodlia domova máte unikátnu príležitosť získať na stránke predpredaj.sk 1+1 lístok za 20 eur,“ láka Dorota Hrančíková z Key Art Agency.

Organizátori opäť myslia na komfort návštevníkov a zabezpečili bezplatný autobus, ktorý fanúšikov pohodlne dopraví až na Plážové kúpalisko v Bojniciach.

„V predošlých mestách sa nám osvedčila kyvadlová doprava a tak sme ju zabezpečili aj tu. Ľudia veľmi oceňujú, že je zadarmo. Tentoraz návštevníkov odvezie z Bojníc, Opatoviec nad Nitrou, Novákov, Koša, Cígeľa, Sebedražia, Prievidze, Nedožier, Brezian, Lazian, Poruby a Kanianky. Tak šup-šup, žiadne výhovorky, najväčší letný žúr už čaká iba na vás,“ dodáva Dorota Hrančíková.

Areál plážového kúpaliska v Bojniciach sa otvára v sobotu  13. augusta už o 12.00, ako prvá vystúpi kapela Le Payaco o 13.55. O fantastickú zábavu sa v Bojniciach postarajú aj moderátori Fun rádia Sajfa a Marcel. Po skvelých koncertoch sa ešte môžete vyblázniť aj na diskotéke s DJ-om Carlom. Lístky za fantastických 10 € si môžete zakúpiť priamo na týchto predajných miestach : Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza, Infocentrum Bojnice, Reštaurácia Meridiana Varadero cubans cocktail bar a Bojnícky dvor.

Redakciu informovala Nora Krchňáková | PROPAGANDA HOUSE


 
Zľavnené produkty v sekcii Slúchadlá
 

Prečítajte si tiež:

Tajný koncert Petra Nagya sa utajiť nepodarilo, pr... Aj keď to mal byť tajný koncert, utajiť sa ho nepodarilo! Legenda Peter Nagy prijal pozvanie na tradičné Bigbítové Vianoce do strediska kultúry v brat...
Pre obrovský záujem pridali Rammstein v Prahe ďalš... Rammstein je nemecká industrial metalová skupina pochádzajúca z Berlína, ktorá sa začala formovať na začiatku roka 1994. Zaraďujú ju medzi industrial ...
Tarja Turunen nesklamala a v Bratislave odpálila ... Tarja Turunen vydala v tomto roku krátko po sebe albumy The Brigthest Void (jún 2016) a The Shadow Self (august 2016). Piesne z nich, ale aj prierez t...
Katka Koščová je po roku opäť na dlhom vianočnom t... Speváčka Katka Koščová od začiatku decembra už tradične brázdi slovenské mestá so svojim vianočným programom. Repertoár koncertov tvoria takmer výsost...
SPOTS#11: V nedokončenom bratislavskom metre ukáza... Rap bol prapôvodne žánrom, ktorý vychádzal z ulíc, temných zákutí, často i z úplného podzemia. A uplynulý piatok sa v Bratislave do tohto, pre neho na...