Kontakt

Hudobný portál MUSIC ZONE je tým správnym miestom pre prezentáciu Vašeho podujatia, koncertu, festivalu, nahrávacieho štúdia alebo kapely. Jeden z najsledovanejších hudobných portálov na slovenskom internete oslavuje už svoje 5. narodeniny a podporuje aj hudbu a kapely v Českej republike a najnovšie aj v Maďarsku pod doménou www.musiczone.hu. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na info@music-zone.eu

Hudobné spravodajstvo vychádza každý deň okrem sviatkov.

Vaše PR a tlačové správy pre publikáciu posielajte na náš redakčný e-mail info@music-zone.eu.

PR a tlačové správy zverejnené na hudobnom portáli MUSIC ZONE neprechádzajú žiadnou korektúrou ani jazykovou kontrolou. Správy sú zverejňované v podobe, v ktorej ich zaslal promotér alebo autor správy. Redakcia nezodpovedá za obsah a pravdivosť PR a tlačových správ.

Hudobný portál MUSIC ZONE nezodpovedá za články, fotografie, príspevky, ktoré zaslal promotér alebo autor správy, ale dbá na zásady duševného vlastníctva a autorských práv.

Každý promotér a autor správy sa zaväzuje, že bude pridávať do článkov a príspevkov na zverejnenie len taký obsah, ku ktorému má autorské práva alebo súhlas autora článku alebo fotografií. V opačnom prípade preberá zodpovednosť za následky s tým spojené. Autora správy, článku alebo fotografie je promotér alebo autor povinný uvádzať do tlačovej správy.

V prípade zistenia porušenia autorských práv sa hudobný portál MUSIC ZONE zaväzuje takýto obsah vymazať.

Kontakt: info@music-zone.eu

Ponúkame Vám reklamu na hudobnom portáli MUSIC ZONE – kliknite sem pre viac info!

Mediálna spolupráca

Hudobný portál MUSIC ZONE ponúka možnosť mediálnej spolupráce pre organizátorov hudobných podujatí, hudobné kluby, interpretov, kapely a pod. Osloviť nás môže ktokoľvek kto má záujem o spoluprácu.

V prípade mediálneho partnerstva Vám poskytneme:

  • Bezplatné uverejnenie 3 tlačových správ týkajúcich vašeho hudobného podujatia.
  • Umiestnenie reklamného banneru po dobu 2 týždňov pred podujatím zadarmo.
  • Propagáciu podujatia na sociálnej sieti Facebook.
  • Propagáciu podujatia cez súťaž na našej webovej stránke a stránke na Facebooku. (Organizátor poskytne voľné vstupenky do súťaže).
Od mediálneho partnera očakávame:
  • Viditeľné a čitateľné logo hudobného portálu MUSIC ZONE na všetkých propagačných a reklamných materiáloch daného podujatia.
  • Akreditáciu pre redakciu MUSIC ZONE
Logo hudobného portálu MUSIC ZONE vo veľkom rozlíšení nájdete tu!