Kristína má za sebou úspešný rok, vypredala dokonca aj pražskú Lucernu!

Kristína má za sebou úspešný rok, vypredala dokonca aj pražskú Lucernu!
Ohodnoť tento článok

Modelka, herečka aj tanečnica! Speváčka Kristína tento rok ukázala, že sa v nej skrývajú aj ďalšie umelecké talenty! Hrala v dvoch filmoch, v súťaži Tanec snov skončila na vynikajúcom druhom  mieste a nafotila exkluzívny kalendár. Mladá umelkyňa tiež potvrdila pozíciu top česko-slovenskej popovej speváčky! Má za sebou vypredané turné po Česku a Slovensku a dokonca dobyla pražskú Lucernu! Vypredať túto sálu sa doteraz podarilo len jednej slovenskej speváčke – Marike Gombitovej. Kristínin album „Tie naj“ je dlhodobo najpredávanejší titul na Slovensku a jej pieseň „Ta ne“ dosiahla na youtube vyše 6,5 milióna vzhliadnutí! Kristína Peláková má za sebou veľmi úspešný rok, ktorý ju motivuje k ďalšej práci. Na budúci rok plánuje vydať nový album.

DSC_4192 (kópia)

Speváčka Kristína má za sebou mimoriadne úspešný rok, v ktorom dokázala, že nie je len výbornou hudobníčkou. Ide jej to aj ako herečke, modelke a tanečnici. Účinkovala vo filme „Život je život“ aj v rozprávke „Johankino tajomstvo“, ktorá mala premiéru na prvý sviatok vianočný. K obom filmom naspievala titulné piesne. K skladbám „Number one“ a „Na bieleho koňa“ stihla nakrútiť aj videoklipy.

„Hranie bolo naozaj zaujímavým zážitkom a som veľmi rada, že film „Život je život“ má úspech. Verím, že sa páčilo aj „Johankino tajomstvo“. V oboch filmoch som hrala s vynikajúcim Ondřejom Vetchým, ktorého som vždy obdivovala. A teraz som mala možnosť s ním hrať! Aj stretnutie s pani Emíliou Vášaryovou, Simonou Stašovou a ďalšími skvelými hercami bolo úžasným zážitkom,“ teší sa krásna Kristína. 

Kristína presvedčila aj ako tanečnica, keď sa v súťaži „Tanec snov“ umiestnila na fantastickom druhom mieste. V polohe modelky sa zas predstavila pri fotení exkluzívneho kalendára na rok 2016 pre spoločnosť AŽD Praha. Aj naďalej však zostáva predovšetkým výbornou speváčkou. Po sérii vypredaných koncertoch v Česku a na Slovensku sa jej dokonca podarilo dobyť pražskú Lucernu, čo sa doteraz podarilo len jednej slovenskej popovej speváčke – Marike Gombitovej!

„Či chceme alebo nechceme, skutočnú popularitu speváka najpravdivejšie ukazujú jeho koncerty. Tam vlastne smeruje všetko a Kristína prešla touto skúškou ohňom vynikajúco. Získať si veľkú sálu Lucerny, to dokázalo len niekoľko slovenských spevákov a skupín. Opäť sa raz ukázalo, že jej popularita v Čechách, ale aj na Slovensku nie je náhodná a tvrdá práca prináša ovocie. Ja osobne som rád, že som sa v odhade jej možností a talentu nemýlil. Ohlasy na jej vystúpenia sú vynikajúce a dnes je to speváčka iného kalibru ako to plaché dievča, ktoré začínalo s Horehroním,“ vyznal sa textár mladej speváčky Kamil Peteraj.

Kristína má na konte aj ďalšie úspechy. Jej album „Tie naj“ je dlhodobo najpredávanejším titulom na Slovensku a vtipná pieseň „Ta ne“ dosiahla neuveriteľných 6 a pol milióna vzhliadnutí na youtube!

„Tento rok hodnotím veľmi pozitívne. Bol pre mňa veľmi úspešný. Som šťastná, že ľudia chodia podporiť slovenskú hudbu, sú zvedaví na moju prácu a moje piesne. Teší ma, že som turné mohla ukončiť doma, na východnom Slovensku. No ešte predtým som mala česť spoznať miesta, kde som ešte nebola.  Za jeden z najväčších úspechov v tomto roku považujem práve koncert v pražskej Lucerne. Mala som z toho naozaj veľmi dobrý pocit,“ teší sa Kristína Peláková.

Tieto úspechy  mladú speváčku motivujú k ďalšej práci. Na budúci rok chce vydať nový album.

„Chcela by som sa viac sústrediť na piesne, keďže som takmer celý tento rok absolvovala mimo štúdia a mimo domova. Podarilo sa mi urobiť toľko, koľko sa dalo – pieseň „Number one“, „Na vysokej skale“ s Robom Grigorovom, „Na bieleho koňa“ a „Ta ne“. Čiže teraz by som sa chcela viac venovať tvorbe, vymýšľať melódie, stráviť čas v štúdiu a s kapelou. Naladila som sa týmto smerom. Teším sa na nový album, ktorý som dlžná svojim fanúšikom a verím, že sa nám podarí prísť s nejakým príjemným prekvapením. Chcem sa poďakovať všetkým svojim priaznivcom za skutočne krásne privítanie v tých mestách Česka a Slovenska, v ktorých som  vystupovala, ale samozrejme, nielen im. Veľmi si to vážim a želám všetkým veľa zdravia a krásnych zážitkov v roku 2016,“ uzatvára Kristína.  

Speváčka Kristína tento rok potvrdila status jednej z najobľúbenejších speváčok u nás. Miluje ju slovenské aj české publikum. Viac informácií o jej aktivitách nájdete na www.kristinamusic.sk, www.facebook.com/kristinapelakova.

Redakciu informovala Nora Krchňáková z Propaganda House a fotografie poskytol Patrik Ratajský