Kristína má za sebou úspešný rok, vypredala dokonca aj pražskú Lucernu!

Modelka, herečka aj tanečnica! Speváčka Kristína tento rok ukázala, že sa v nej skrývajú aj ďalšie umelecké talenty! Hrala v dvoch filmoch, v súťaži Tanec snov skončila na vynikajúcom druhom  mieste a nafotila exkluzívny kalendár. Mladá umelkyňa tiež potvrdila pozíciu top česko-slovenskej popovej speváčky! Má za sebou vypredané turné po Česku a Slovensku a dokonca dobyla pražskú Lucernu! Vypredať túto sálu sa doteraz podarilo len jednej slovenskej speváčke – Marike Gombitovej. Kristínin album „Tie naj“ je dlhodobo najpredávanejší titul na Slovensku a jej pieseň „Ta ne“ dosiahla na youtube vyše 6,5 milióna vzhliadnutí! Kristína Peláková má za sebou veľmi úspešný rok, ktorý ju motivuje k ďalšej práci. Na budúci rok plánuje vydať nový album.

DSC_4192 (kópia)

Speváčka Kristína má za sebou mimoriadne úspešný rok, v ktorom dokázala, že nie je len výbornou hudobníčkou. Ide jej to aj ako herečke, modelke a tanečnici. Účinkovala vo filme „Život je život“ aj v rozprávke „Johankino tajomstvo“, ktorá mala premiéru na prvý sviatok vianočný. K obom filmom naspievala titulné piesne. K skladbám „Number one“ a „Na bieleho koňa“ stihla nakrútiť aj videoklipy.

„Hranie bolo naozaj zaujímavým zážitkom a som veľmi rada, že film „Život je život“ má úspech. Verím, že sa páčilo aj „Johankino tajomstvo“. V oboch filmoch som hrala s vynikajúcim Ondřejom Vetchým, ktorého som vždy obdivovala. A teraz som mala možnosť s ním hrať! Aj stretnutie s pani Emíliou Vášaryovou, Simonou Stašovou a ďalšími skvelými hercami bolo úžasným zážitkom,“ teší sa krásna Kristína. 

Kristína presvedčila aj ako tanečnica, keď sa v súťaži „Tanec snov“ umiestnila na fantastickom druhom mieste. V polohe modelky sa zas predstavila pri fotení exkluzívneho kalendára na rok 2016 pre spoločnosť AŽD Praha. Aj naďalej však zostáva predovšetkým výbornou speváčkou. Po sérii vypredaných koncertoch v Česku a na Slovensku sa jej dokonca podarilo dobyť pražskú Lucernu, čo sa doteraz podarilo len jednej slovenskej popovej speváčke – Marike Gombitovej!

„Či chceme alebo nechceme, skutočnú popularitu speváka najpravdivejšie ukazujú jeho koncerty. Tam vlastne smeruje všetko a Kristína prešla touto skúškou ohňom vynikajúco. Získať si veľkú sálu Lucerny, to dokázalo len niekoľko slovenských spevákov a skupín. Opäť sa raz ukázalo, že jej popularita v Čechách, ale aj na Slovensku nie je náhodná a tvrdá práca prináša ovocie. Ja osobne som rád, že som sa v odhade jej možností a talentu nemýlil. Ohlasy na jej vystúpenia sú vynikajúce a dnes je to speváčka iného kalibru ako to plaché dievča, ktoré začínalo s Horehroním,“ vyznal sa textár mladej speváčky Kamil Peteraj.

Kristína má na konte aj ďalšie úspechy. Jej album „Tie naj“ je dlhodobo najpredávanejším titulom na Slovensku a vtipná pieseň „Ta ne“ dosiahla neuveriteľných 6 a pol milióna vzhliadnutí na youtube!

„Tento rok hodnotím veľmi pozitívne. Bol pre mňa veľmi úspešný. Som šťastná, že ľudia chodia podporiť slovenskú hudbu, sú zvedaví na moju prácu a moje piesne. Teší ma, že som turné mohla ukončiť doma, na východnom Slovensku. No ešte predtým som mala česť spoznať miesta, kde som ešte nebola.  Za jeden z najväčších úspechov v tomto roku považujem práve koncert v pražskej Lucerne. Mala som z toho naozaj veľmi dobrý pocit,“ teší sa Kristína Peláková.

Tieto úspechy  mladú speváčku motivujú k ďalšej práci. Na budúci rok chce vydať nový album.

„Chcela by som sa viac sústrediť na piesne, keďže som takmer celý tento rok absolvovala mimo štúdia a mimo domova. Podarilo sa mi urobiť toľko, koľko sa dalo – pieseň „Number one“, „Na vysokej skale“ s Robom Grigorovom, „Na bieleho koňa“ a „Ta ne“. Čiže teraz by som sa chcela viac venovať tvorbe, vymýšľať melódie, stráviť čas v štúdiu a s kapelou. Naladila som sa týmto smerom. Teším sa na nový album, ktorý som dlžná svojim fanúšikom a verím, že sa nám podarí prísť s nejakým príjemným prekvapením. Chcem sa poďakovať všetkým svojim priaznivcom za skutočne krásne privítanie v tých mestách Česka a Slovenska, v ktorých som  vystupovala, ale samozrejme, nielen im. Veľmi si to vážim a želám všetkým veľa zdravia a krásnych zážitkov v roku 2016,“ uzatvára Kristína.  

Speváčka Kristína tento rok potvrdila status jednej z najobľúbenejších speváčok u nás. Miluje ju slovenské aj české publikum. Viac informácií o jej aktivitách nájdete na www.kristinamusic.sk, www.facebook.com/kristinapelakova.

Redakciu informovala Nora Krchňáková z Propaganda House a fotografie poskytol Patrik Ratajský


TOP 10
 

Prečítajte si tiež:

Electronic stage na Colours of Ostrava: Digitalism... Nielen Justice, Moderat, UNKLE, Booka Shade na hlavných pódiách, ale po novom taktiež dvanásť popredných svetových mien elektronickej hudby na špeciál...
Víťazi Rockovej maturity začínajú v Košiciach svoj... Druhý ročník ROCKOVEJ MATURITY mal svoje veľkolepé finále v bratislavskom MMC, ktoré sa konalo počas posledného novembrového víkendu, pričom piatok pa...
V Košiciach vystúpi v apríli skupina Pain Peter Tägtgren navštívi  so svojím projektom Pain Košice, kde predstaví nový album Coming Home. Na túto novinku čakali fanúšikovia švédskeho hudobníka...
10tky akordeónov sa v Košiciach rozozvučia tak, ak... Akordeón majú ľudia často spojený s folklórnou hudbou, či tangom. Slovak Accordion Orchestra prináša unikátny projekt, v ktorom tento výrazný hudobný ...
Bod Omylu už túto sobotu v bratislavskom Flame Mus... Kapela Bod Omylu sa opäť ukáže v bratislavskom FLAME Music Bare a privezie nový koncertný program. Po koncerte vás čaká jamsession, pri ktorej môže kt...