Na Beša Music Feste zahrajú aj INE KAFE či Peter Bič Projekt!

Na Beša Music Feste zahrajú aj INE KAFE či Peter Bič Projekt!
Ohodnoť tento článok

Už tretí augustový víkend roku 2013 máte možnosť zúčastniť sa jedinečnej akcie, ktorá je venovaná Vám a všetkým fanúšikom skvelej hudby.

Dvojdňový festival, ktorý sa uskutoční už v piatok 16. a sobotu 17. augusta 2013 v Beši blízko Levíc, Nitry a Nových Zámkov, Vám v podaní stálic slovenských aj zahraničných interpretov, umožní spoznať nový rozmer festivalového podujatia.

Samozrejmosťou je stanové mestečko s občerstvením a bezplatným parkovaním a možnosť ubytovania rodín s deťmi v blízkych penziónoch a ubytovacích zariadeniach. Vlastný tvrdý alkohol do areálu je zakázané nosiť.

Veríme že, skvelá hudba, interpreti a program Vás dostane do nálady a atmosféry akú Ste už dlho nezažili.

Prvý ročník a jeho dejisko je v Beši, blízko Levíc a pevne veríme, že sa z neho na základe Vašej spokojnosti, stane dlhoročná plánovaná víkendová dovolenka.

Čakáme Vás všetkých, s Vašimi rodinami, priateľmi a známymi.

Hlavnou myšlienkou podujatia je zábava, rodina, priatelia a skvelá hudba spojená s výhodnými bezkonkurenčnými nákupmi, gastro špecialitami a vynikajúcou atmosférou.

Každý pri zakúpení dvojdňového lístku v predpredaji cez ticketportal a na našich predajných miestach je automaticky zaradený do zlosovania o hlavnú tombolovú cenu. Všetci účastníci festivalu si môžu zakúpiť tombolové lístky aj priamo v areáli podujatia.

Na Beša Music Feste vystúpia kapely: INE KAFE, Peter Bič Projekt, HEX, Konflikt, Kabát Revival, Zoči Voči, The Paranoid, Januárové Prekvapenie a niekoľko ďalších regionálnych kapiel. Na festivale sa dokonca predstavia aj kapely z Maďarska a to BIKINI a Crazy Granat.

Viac na http://www.besafest.sk/