Na jedinečnom dvojkoncerte v Senci vystúpia popový Monkey Business s punk-rockovými Horkýže Slíže!

Výnimočné spojenie popu a punk-rocku! V seneckom amfiteátri sa v jeden večer budú dopĺňať česká pop-funková  kapela Monkey Business a slovenská  punk-rocková skupina  Horkýže Slíže. Každá má síce vlastný štýl, no spája ich akčnosť, humor a spontánnosť prejavu. Obe kapely sľubujú, že zo seba vydajú maximum a poriadne to roztočia na svoje najznámejšie hity. Nebude teda chýbať „Who Killed My Libido?“, či „Piece of My Life“ v podaní obľúbenej českej kapely, ale ani „Atómový kryt“ alebo „A ja sprostá“ od Horkýže Slíže. Chalani z Monkey Business slovenskú punk-rockovú kapelu dobre poznajú a jej členov považujú za sympaťákov. Uvedomujú si však, že ich kompletne rozdielne hudobné štýly lákajú celkom iné publikum. S humorom preto vyjadrujú nádej, že nedostanú od „tvrdších fanúšikov“ fľaškou do hlavy! Nenechajte si ujsť toto úžasné hudobné spojenie, ktoré dá dokopy fanúšikov rôznych rytmov! Unikátny dvojkoncert bude v amfiteátri v Senci už 4. augusta!

Senecký amfiteáter zažije toto leto čosi nevídané! Unikátne spojenie popu a punk-rocku mu pripravia dve skvelé kapely. Na výnimočnom spoločnom dvojkoncerte vystúpia Monkey Business a Horkýže Slíže!

„Senec nepoznáme a radi ho spoznáme. Počuli sme, že niekde pri Seneckých jazerách má chatku náš obľúbenec Vašo Patejdl, tak veríme, že tam musí byť genius loci. Tešíme sa, že to roztočíme. Budeme hrať pesničky do tanca aj do skoku, ale i na zamyslenie a hlavne od srdca,“ vyznal sa spevák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert.

Obe kapely zahrajú svoje najznámejšie hity. Horkýže Slíže odpália aj „Atómový kryt“ alebo „A ja sprostá“ a Monkey Business „Who Killed My Libido?“, či „Piece of My Life“. Kompletná rozdielnosť hudobných štýlov neprekáža muzikantom ani z jednej skupiny. Spája ich totiž akčnosť, humor a spontánnosť prejavu.

„Slíže poznáme a chlapci z kapely sú fakt sympaťáci. Tak uvidíme, čo prinesie toto spojenie. Možno od tvrdších fanúšikov dostaneme fľaškou do hlavy! Ale radšej nie. Dúfam, že všetko prebehne hladko. Hranie je náš život a verím, že to účastníci koncertu ocenia,“ dodáva s úsmevom Matěj Ruppert.

Koncert Monkey Business & Horkýže slíže sľubuje 180 minút plných hitov dvoch významných česko-slovenských kapiel. Prostredie seneckého amfiteátra im k tomu vytvorí dokonalú letnú atmosféru.

„Open air podujatia máme veľmi radi. Keď fúka svieži vetrík, aparatúra na pódiu vrní pekne nahlas a krásna letná noc vonia prísľubom nečakaných dobrodružstiev, to je to, čo  naozaj milujeme,“ uzatvára Matěj Ruppert.

Unikátny dvojkoncert Monkey Business & Horkýže slíže bude v seneckom amfiteátri 4. augusta 2016.  Vstupenky sa dajú zakúpiť  online   na ticketportal.sk   a v Turisticko-informačnom centre Senec. Viac informácií získate na: www.quickproduction.sk. 


 

Prečítajte si tiež:

Justice na Colours of Ostrava 2017, Michal Hrůza s... Francúzska dvojica Justice, jedna z najúspešnejších elektronických formácii, sa stáva popri Jamiroquai, Imagine Dragons, Norah Jones, alt-J, Birdy, Mi...
Autorka albumu roka 2016 a víťazka Grammy SOLANGE ... Na Pohodu 2017 príde autorka najlepšieho albumu za rok 2016 (Pitchfork, Spin, Vibe) a čerstvá víťazka Grammy Solange Knowles. Jej najnovší album A Sea...
V Bratislave zahrajú držitelia Grammy, kapela The ... The Klezmatics sú americká hudobná skupina, ktorá vznikla pred 30 rokmi v newyorskej štvrti East Village. Hranice svojej domovskej krajiny však veľmi ...
PJ Harvey, Alt-J, Mando Diao a ďalších 18 mien dne... Skvelé mená z Anglicka na hlavnom pódiu a lákavý line-up obľúbeného mamutieho stanu A38 – organizátori Szigetu oznámili ďalších 22 mien. Medzi nimi aj...
King Shaolin dokončili druhý album a vyrážajú na k... V týchto dňoch dokončila bratislavská kapela King Shaolin svoj druhý album s názvom "Play Against The Rules". Uplynulo už päť rokov, odkedy kapela zve...