Na Slovensko prichádza legenda house music Jamie Lewis!

0
35
views

Švajčiarska hudobné vydavateľstvo Purple Music oslavuje tento rok 20. výročie svojho založenia. Majiteľom a hlavným protagonistom je v žánri house-soulful house music svetovo uznávaný a legendárny dj/producent a remixer JAMIE LEWIS, Na územie bývalého Česko-Slovenska zavíta historicky po prvý krát!

„Sme veľmi poctení, ž e to bude práve Bratislava. Jeho produkcia sa už dávno zaradila medzi zlatú klasika v house music. Značka LoVe Of HOUSe sa stala zárukou kvalitnej párty s top svetovými dj-mi pre tých, ktorý sa vyhýbajú komerčnej hudbe. Je to zároveň aj jedinečná príležitosť si napraviť pre niektorých možno skreslené a nepravdivé info o house music.“: prezradil organizátor.

Reklama

Nášho hosťa na májovú LoVe Of HOUSe asi netreba nikomu špeciálne predstavovať. Spolupracuje z naj umelcami z celého sveta už vyše 20 rokov. Jeho štýl, produkcia a remixy patria medzi to naj čo soulful-house music scéna vyprodukovala. Svojou hudbou vyhral niekoľko ocenení a v roku 2017 bol nominovaný na cenu Grammy za spoluprácu na albume HIT´N RUN Phase Two z dielne multiumelca menom Prince. Domácu soulful house scénu bude zastupovať trio Charlie Brown, LmM/Laco Mikuš a Roberto Matejka.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj na MUSIC ZONE v sekcií vstupenky!

Ďalšie zaujímavé články: