Na Slovensko prichádza legenda house music Jamie Lewis!

Na Slovensko prichádza legenda house music Jamie Lewis!
Ohodnoť tento článok

Švajčiarska hudobné vydavateľstvo Purple Music oslavuje tento rok 20. výročie svojho založenia. Majiteľom a hlavným protagonistom je v žánri house-soulful house music svetovo uznávaný a legendárny dj/producent a remixer JAMIE LEWIS, Na územie bývalého Česko-Slovenska zavíta historicky po prvý krát!

“Sme veľmi poctení, ž e to bude práve Bratislava. Jeho produkcia sa už dávno zaradila medzi zlatú klasika v house music. Značka LoVe Of HOUSe sa stala zárukou kvalitnej párty s top svetovými dj-mi pre tých, ktorý sa vyhýbajú komerčnej hudbe. Je to zároveň aj jedinečná príležitosť si napraviť pre niektorých možno skreslené a nepravdivé info o house music.”: prezradil organizátor.

Nášho hosťa na májovú LoVe Of HOUSe asi netreba nikomu špeciálne predstavovať. Spolupracuje z naj umelcami z celého sveta už vyše 20 rokov. Jeho štýl, produkcia a remixy patria medzi to naj čo soulful-house music scéna vyprodukovala. Svojou hudbou vyhral niekoľko ocenení a v roku 2017 bol nominovaný na cenu Grammy za spoluprácu na albume HIT´N RUN Phase Two z dielne multiumelca menom Prince. Domácu soulful house scénu bude zastupovať trio Charlie Brown, LmM/Laco Mikuš a Roberto Matejka.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj na MUSIC ZONE v sekcií vstupenky!