Nová pieseň Barbory Hazuchovej má dodať silu všetkým ženám, ktoré boli alebo sú sklamané!

Nová pieseň Barbory Hazuchovej má dodať silu všetkým ženám, ktoré boli alebo sú sklamané!
Ohodnoť tento článok

Mladá a pôvabná speváčka Barbora Hazuchová nahrala svoj nový singel. Volá sa Vôbec a o jej text sa postaral gitarista skupiny Hex Martin Fefe Žúži.

Nová pieseň rodáčky z Liptovského Mikuláša, ktorej fanúšikovská základňa sa okamžite rozrástla potom ako sa Barbora objavila v jednej zo sérii Superstar, vznikal niekoľko mesiacov vo viacerých nahrávacích štúdiách.

„Samotná pieseň sa tvorila v rôznych etapách, doslova v ročných obdobiach. Nápad hudby, ako aj melódie prišiel niekedy v druhej polovici jari minulého roka, hneď po vydaní singla Deň nocou. V lete sme pokračovali najskôr v našom domácom štúdiu a potom sme sa presunuli do štúdia v Banskej Bystrici, kde sme pracovali na celkovom charaktere piesne a soundesigne, prezradila o procese nahrávania Barbora Hazuchová.

Text piesne podobne ako pri predošlom spomínanom singli Deň nocou napísal hudobník a autor textov skupiny Hex Martin Fefe Žúži. Hudbu zložila samotná Barborka so svojím priateľom a zároveň klaviristom v jednej osobe Marekom Masarikom. Producentský pieseň zastrešil Ján Zborovjan a spoločnosť Audio Wizzards.

„S Martinom to nebola úplne prvá spolupráca, takže myslím, že ma už pozná o trochu viac a lepšie. Samozrejme, aj teraz sme tomu venovali mnoho stretnutí na vyjadrenie svojich myšlienok a nápadov, ktoré som chcela v texte obsiahnuť. Pesnička má dodať silu tým ženám, ktoré boli alebo sú sklamané. Spočiatku to veľmi bolí, no čas rany zahojí a človek príde na to, že to tak všetko malo byť. Len je to o tom, ako sa s tým človek dokáže vysporiadať,“ vysvetlila obsah skladby jej autorka.

Spolu s novou piesňou predstavila Barborka aj svoj nový image. O ten sa postarala Daniela Christová s Jirkom Blatným a fotografka Katarína Orešanská, ktorá sa každou novou fotkou snažila ešte viac zachytiť a zdôrazniť Barborkin prirodzený pôvab a šarm. Podľa prvých reakcii fanúšikov, ktorí lyric video Vôbec už mali možnosť vidieť, sa jej to podarilo dokonale.

„Fotenie prebiehalo veľmi zaujímavo. Fotili sme v širšom okolí Bratislavy, na brehoch Dunaja, ale aj v samotnom centre nášho hlavného mesta. Bola jeseň, takže sme čelili vetru, zime a bodku na záver nášmu foteniu dal výdatný dážď. Katka sa ale so všetkými týmito živlami úspešne popasovala a do fotenia dala svoje profesionálne maximum. S jej prácou som veľmi spokojná a myslím, že výsledok určite stál za prežitie týchto chladných chvíľ,“ dodala s úsmevom Barborka.

Nová pieseň je akýmsi nultým singlom z pripravovaného albumu, ktorý by Barbora rada nahrala v priebehu tohto roku. Či sa jej to popri štúdiu podarí, necháme sa prekvapiť.