PAPAJAM predstavujú svoj prvý animák!

PAPAJAM predstavujú svoj prvý animák!
Ohodnoť tento článok

Slovenský hudobný projekt PAPAJAM predstavuje svoj prvý animovaný videoklip ku skladbe (You’ve gotta) Feel It. Tentokrát si na spoluprácu prizvali mladého talentovaného gitaristu Dávida Bíleka, s ktorým sa postarali o chytľavú, tanečnú skladbu obohatenú o latino prvky.

Dávid je dvojnásobný majster Slovenska v hre na klasickej gitare. Držiteľ Pamätnej listiny Svätého Gorazda odovzdanú ministrom školstva. Reprezentoval Slovensko na medzinárodnom festivale Jar v Rusku a v Moskve. Držiteľ ceny GrandPrix VivaMusica.

O samotný videoklip sa postaral maročan Badr Ennadif a textovou zložkou prispel Jakub Murček.

PAPAJAM má za sebou niekoľko domácich, ale aj zahraničných spoluprác, ako napríklad pri skladbe Boom Boom / Tony T známy z projektu R.I.O /FATOUMATA / Ibrahim Maiga /, Kai Dza-Wa / Igor Kmeťo ml. /, Mario Bischin / I like It /, Gamba / Ruky Hore / Duane Flames / Duck Face / mnoho ďalších.

V súčasnej dobe PAPAJAM pracujú na svojom treťom albume, ktorý bude spievaný v slovenskom, ale aj v anglickom jazyku. Nájdete na ňom aj bonusové verzie ich posledných skladieb a takisto nové hudobné spolupráce. Môžete sa tešiť na tretí album plný skvelých tanečných skladieb.

Animovanú novinku (You’ve gotta) Feel It si môžete pozrieť tu: