Peter Nagy sa v recitáli v Štúdiu L+S predstaví nielen ako špičkový muzikant, ale aj ako skvelý zabávač!

Peter Nagy si pre fanúšikov pripravil letné prekvapenie! Vystúpi v Štúdiu L+S, kde sa predstaví v celkom nových polohách. Návštevníkov presvedčí, že je nielen skvelým muzikantom, ale aj výborným rečníkom so zmyslom pre humor! Ako hosť Pavla Danišoviča v MUSIC à la Peter Nagy sa vráti na miesto, kde kedysi nahral prvý slovenský unplugged album! Tentoraz možno prezradí aj málo známe skutočnosti zo svojho života. Nenechajte si ujsť skvelý recitál. Už 14. júla vás v Štúdiu L+S čaká super mix humoru, moderátorského kumštu, rozprávania a výbornej hudby!

Peter Nagy je nielen špičkový muzikant, ale aj výborný zabávač! So šarmom súka jeden vtip za druhým, čím dokáže rozosmiať naozaj každého. Presvedčiť sa o tom môžete v Štúdiu L+S, kde vystúpi ako hosť Pavla Danišoviča v projekte MUSIC à la Peter Nagy. Štúdio L+S totiž ako jedno z mála divadiel neprázdninuje.

„Som rád, že už tretiu sezónu sa môžeme stretávať s našimi divákmi aj počas prázdnin v rámci podujatia „Leto v Štúdiu L+S“. Okrem toho najlepšieho z nášho repertoáru ponúkame aj koncerty. Teší ma, že príde aj Peter Nagy osobne a s gitarou. Ale aby tam nebol celkom sám, pridám sa aj ja. Žiadne strachy, spievať nebudem. Budeme sa popri hudbe aj rozprávať. Peter má nielen veľa hitov, ale i zaujímavý životný príbeh, o ktorom sa toho veľa nevie,“ vraví riaditeľ Štúdia L+S Pavol Danišovič. 

Slovenská hudobná legenda má k tomuto priestoru výnimočný vzťah. Práve v Štúdiu L+S totiž vznikol prvý slovenský unplugged album, ktorého autorom je práve Peter Nagy!

„Vôňa divadelnej histórie ma vždy očarí. Okrem iného som tu s kapelou Indigo hrali dve divadelné sezóny komorný koncertný program a na záver sme to celé nahrali. Tak vznikol prvý slovenský živý album „Peter Nagy v Štúdiu S“. Fanúšikovia určite poznajú tiché piesne „Kto sme“ alebo „Čo je viac?“, prípadne duety „Motýle zblízka“ s Vašom Patejdlom či „Zabudnuté ciele“ s Pavlom Hammelom. Štúdio L+S má divadelnú charizmu, aspoň pre mňa určite,“ spomína Peter Nagy. 

Spevák, skladateľ a textár sa na MUSIC à la Peter Nagy naozaj teší. Sľubuje, že poodkryje čo-to zo svojej minulosti, ale tiež zo svojej životnej filozofie.

„Som rád, že sa môžem znova, aspoň na chvíľu, vrátiť na miesto činu. Pavol Danišovič je skvelý a vtipný moderátor, poznáme sa ešte z čias keď bol šéfdramaturgom slávneho RockFM rádia. Som rád, že budem ďalšou „obeťou“ jeho hudobnej talkshow „Music á la carte“. Na mojom aktuálnom live DVD „Peter Nagy: 30 rokov na scéne“, som „oživil“ pieseň „Čo je viac?“, ktorá pochádza práve z albumu „Peter Nagy v Štúdiu S“. Téma márnosti naháňačky za negatívnymi informáciami, peniazmi a úspechom je znova výsostne aktuálna. Ideme 200 kilometrovou rýchlosťou a mne sa to nepáči. Preto som znova túto pieseň zaradil do koncertného programu. A zahrám ju aj v Štúdiu L+S,“ uzatvára Peter Nagy.

Peter Nagy patrí k najúspešnejším slovenským hudobníkom, ktorý je známy skvelým zmyslom pre humor. V obľúbenej talkshow vystúpi 14. júla. MUSIC à la carte moderuje riaditeľ Štúdia L+S Pavol Danišovič, ktorý už hostil mnoho významných osobností kultúrneho a spoločenského života nielen zo Slovenska, ale  aj zo zahraničia.  Lístky na predstavenie si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7133/music-a-la-peter-nagy Viac informácií nájdete na facebookovej stránke Petra Nagya: https://www.facebook.com/PeterNagyOfficial/  alebo na webe divadla www.studios.sk.


TOP 10
 

Prečítajte si tiež:

Ado Juráček a jeho jarný singel “Sadni si vedľa”... Skoro po roku od úspešného finále v súťaži Kapela Ružinova 2016 som si vychutnal výhru, ktorou bolo nahrávanie v profesionálnom nahrávacom štúdiu. Pre...
MARQET se představuje s debutovým albem ME Po čtyřech letech tvorby a třech vydaných singlech, spatřilo světlo hudebního světa první album hudebního projektu MARQET. Pokřtěno bylo 21. února v h...
Top 5 rockových štýlov ktoré musíš vyskúšať v 2017... Na jar sa všetko prebúdza, a to by malo platiť aj pre teba a tvoj šatník. Je ten správny čas zvýrazniť svoje ja a oživiť svoj šatník novými unikátnymi...
For You acapella prerobili hit Unikát speváčky Már... Piati mladí ľudia, ktorí sa rozhodli spojiť svoje hlasy a bez použitia hud.nástrojov interpretujú rôzne svetové aj domáce hity v tzv. a capella štýle ...
SOZA ocenila v rámci Radio_Head Awards Janka Lehot... Slovenský ochranný zväz autorský už po štvrtýkrát v rámci udeľovania Radio Head Awards ocenil slovenského autora. Cenu za významný prínos do rozvoja s...