Po hviezdach ako David Beckham či Enrique Iglesias má vlastný parfém aj Thomas Puskailer!

Po hviezdach ako David Beckham či Enrique Iglesias má vlastný parfém aj Thomas Puskailer!
Ohodnoť tento článok

Thomas Puskailer sa pridal k radu hviezd ako David Beckham, Lady Gaga, Enrique Iglesias či Julia Roberts! Má vlastný parfém  „PUSIKILLR“, ktorý je určený mužom aj ženám. Pokrstila ho v Košiciach módna návrhárka Zuzana Haková, ktorá bola zo sviežej vône nadšená. Na slávnostnom uvedení parfému do života Thomas zahral výborný koncert. Vystúpili aj Veronika a Daniela Nízlové z dua TWiiNS, ktoré majú tiež vlastný parfém. Thomasov unisex parfém pochádza z Francúzska a na každom vonia inak, no vždy veľmi originálne. Thomas Puskailer ho predstaví fanúšikom aj na aktuálnom turné #UNPLUGGEDTOUR a je zvedavý, ako naň zareagujú.

Thomas Puskailer sa inšpiroval svetoznámymi hercami, spevákmi a športovcami a vydal sa na celkom novú obchodnú dráhu! Obľúbený spevák a skladateľ má vlastný parfém!

„Oslovila ma firma Centrum Radosti, ktorá organizuje v Košiciach podujatie Košice Fashion Week a ktorá rozšírila svoje portfólio aj o výrobu parfémov. Nepoznám nikoho z môjho okolia, kto by mal vlastný parfém a cítil som to ako krok bližšie k fanúšikom. Hviezdy ako David Beckham, Lady Gaga alebo aj Enrique Iglesias majú svoje parfémy a tak mi napadlo, prečo takúto ponuku neprijať? Keďže ma to zaujalo, navrhol som osobné stretnutie. Stretol som sa s veľmi príjemnými ľuďmi a na základe vzájomných sympatií sme sa do toho pustili,“ vysvetľuje Thomas Puskailer. 

Thomasov parfém „PUSIKILLR“ je súčasťou projektu Parfémy Hviezd. Spolu s parfémom dua TWiiNS ho uviedol do života v Košiciach. Krstnou mamou je módna návrhárka Zuzana Haková.

„Krst parfémov bol nezabudnuteľný. Tento krásny večer niesol názov Noc Vôní. Bola to veľká show, kde bolo kopec zábavy a kde som stretol veľa zaujímavých ľudí. Samozrejme, ľudia ktorí prišli, si mohli zároveň vychutnať môj koncert  a aj koncert dievčat TWiiNS. Súčasťou show bola autogramiáda, fotenie pri fotostene a tombola. Krstnou mamou parfému je renomovaná módna návrhárka Zuzana Haková, takisto veľmi príjemná osoba. Svoje módne kúsky prezentuje aj v okolitých štátoch a bol som nadšený, že parfém, ktorý je vlastne spojený aj s módou, mi môže krstiť takáto významná osoba z módnej brandže,“ teší sa Thomas Puskailer. 

Thomasov parfém má základ z bambusu, cédrového dreva a bielomachu sivého. Hlavu tvorí céder, jablko a limetka a srdce magnólia, zázvor a kosatec. Je unisex a tak ho môžu používať muži aj ženy.

„Vonia úplne úžasne. Vôňa je zložená skôr z jemnejších a sviežich ingrediencií, ktoré spolu veľmi pekne ladia. Milujem svieže vône a mám pocit, že ja a tento parfém sme pre seba vzájomne stvorení. A keďže parfém spolupracuje s telom, na každom vonia úplne inak. Pochádza z najlepšej krajiny sveta na parfémy a to je Francúzsko. Dokonca svojou kvalitou a 25-percentným podielom vonnej zložky môže konkurovať aj renomovaným výrobcov parfémov svetových značiek. Navrhol som ho podľa svojich predstáv a tak ho teda veľmi rád používam denno-denne odo dňa, keď sa vyrobil. Veľmi by som si prial, aby sa zapáčil aj ľuďom,“ uzatvára Thomas Puskailer. 

Všestranný umelec je aktuálne na #UNPLUGGEDTOUR a kolegom, výborným gitaristom Andrejom Urbanským. Teší sa, ako na koncertoch predstaví svoj parfém a je zvedavý na bezprostredné reakcie fanúšikov. Vstupenky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal. Všetky informácie o aktivitách Thomasa Puskailera sa dozviete na webe, kde si môžete tiež objednať jeho nový parfém: www.thomaspuskailer.com.

Thomas Puskailer #UNPLUGGEDTOUR

01.12. Nitra
02.12. Lozorno
04.12. Bratislava (Petržalka)
08.12. Trnava
09.12. Želiezovce
10.12. Bratislava (Karlova Ves)