Príď sa aj TY poriadne odviazať na ZaskáčFest 2017!

Príď sa aj TY poriadne odviazať na ZaskáčFest 2017!
Ohodnoť tento článok

Mladý slovenský festival ZaskáčFest prichádza aj tento rok podporiť neznáme kapely s poriadnou dávkou všetkých možných žánrov. Tento rok to bude druhý ročník festivalu, ktorý sa bude konať 15. júla 2017.

Festival nájdete pri novobanskom tajchu v nádhernom areáli rekreačného strediska Banský dvor. Tento rok vystúpi za jeden deň 8 kapiel, 3 Djs a pre deti budú od rána prebiehať tanečné workshopy s organizáciou Planéta pohybu, tvorivé dielne s učiteľkami z MŠ a Joga s Tami pre malých aj veľkých. Skvostami tohoto ročníka bude WaxASSIN – dnb Dj z Anglicka, Whithe – mladý bratislavský Dj, ktorý bol už viackrát nominovaný v Radio_head awards nám predvedie svoj live set, alternatívny Skuban_Band zo Skalice alebo folk-punkový Jano Hurtík & Bufet. Predvedú sa aj mladé domáce kapely Crossroads a Lunapark, novozámocká ama, žiarski ZPP Band a Patriarcha, český dnb Dj HDCY, ktorému onedlho vyjde jeho prvé EP a nebude chýbať ani skvelá mladá garážová kapela Private Jet zo Žiliny.

Pre návštevníkov, ktorí budú chcieť prespať sú v areáli k dispozícii chatky alebo stanové mestečko. Všetkých Vás pozývame si ZASKÁKAŤ v sobotu 15. júla na Novú Baňu!

Aktuálne informácie nájdeš na stránke  oficiálnej stránke ZASKÁČFEST alebo na udalosti. Adresu nájdete TU.