Rihanna zažiarila v Prahe, šancu vidieť ju máte ešte v Budapešti

Rihanna zažiarila v Prahe, šancu vidieť ju máte ešte v Budapešti
Ohodnoť tento článok

Ak máte pocit, že koncert Rihanny je to, čo si toto leto nemôžete nechať ujsť, tak neváhajte dlho. Táto exotická kráska bude 11. augusta koncertovať na Sziget festivale, v predaji sú už len posledné jednodňové lístky za 59 €.

Sziget, ktorý sa začne už o dva týždne, aj tento rok ponúka množstvo skvelých koncertov, medzi nimi aj Muse, Sia, Manu Chao La Ventura, Sum 41, The Lumineers, Noel Gallagher´s High Flying Birds, David Guetta a mnoho ďalších! Organizátori festivalu hlásili vypredané permanentky už koncom júna, jednodňové lístky sú ešte v predaji cez oficiálny web www.szigetfestival.sk.

Okrem naozaj lákavého a pestrého hudobného programu organizátori každoročne pripravia pre festivalových návštevníkov množstvo aktivít a atrakcií. Veľkému záujmu sa každý rok teší cirkusový stan, v ktorom vystupujú najlepšie akrobatické súbory, na únik z reality láka špeciálne dizajnované Luminarium, letnú dovolenkovú pohodu zvýrazní Sziget pláž, vyblázniť sa môžete nielen na pripravených športoviskách, ale aj špeciálnych tematických parties pred hlavným pódiom, zrelaxovať v tieni stromov či pri umeleckých inštaláciách a dielach. A to je len zlomok prekvapení, ktoré na Ostrove slobody na vás čaká.

Takto bolo na Szigete 2015

Rihanna na Szigete bude koncertovať vo štvrtok, 11. augusta. Program ponúka v tento deň aj ďalšie lahôdky, medzi nimi aj Parova Stelara, Jakea Bugga, MØ či Movits! Lákavý je sobotný program, kedy 13. augusta vystúpia Muse, Sigur Ros, Bring Me The Horizon a ďalší.

S nadšenými reakciami sa stretol aj pondelok, 15. august, kedy budú koncertovať Sia, Noel Gallagher´s High Flying Birds, Kaise Chiefs, Chvrches a ďalší. Kompletný program na všetky festivalové dni je k dispozícii na www.szigetfestival.sk . Spomienky si odnesiete nielen z koncertov, ale aj areálu či jedinečnej atmosféry. Sziget ponúka jednodňový únik z reality, ktorý na vás čaká v neďalekej Budapešti. Sziget festival 2016 sa v Budapešti koná od 10. do 17. augusta.