Robo Opatovský a Monika Hilmerová naspievali rozprávkový singel „Láska vianočná“!

Robo Opatovský predstavuje ďalší singel z úspešného albumu „Vianočné duetá“! Skladbu „Láska vianočná“ naspieval s nežnou Monikou  Hilmerovou. Obľúbená herečka očarila Roba a jeho dcéru Hanku v rozprávke Popoluška a bolo rozhodnuté, s kým chce spevák a skladateľ naspievať duet. Presvedčiť Moniku však pre jej zaneprázdnenosť nebolo jednoduché, no keď si skladbu vypočula, rozhodla sa, že ide do toho. Text k singlu „Láska vianočná“ napísala Oľga Záblacká, hudbu opäť zložil Robo Opatovský, rovnako ako pri ostatných skladbách na albume „Vianočné duetá“. Vypočujte si pieseň „Láska vianočná“, ktorá je dokonalým spojením zamatového hlasu Roba Opatovského a nežného spevu Moniky Hilmerovej!

Robo Opatovský predstavuje ďalší nádherný vianočný singel. Pieseň „Láska vianočná“ naspieval s krásnou Monikou Hilmerovou, ktorá jej dodala nežný šmrnc.

„Táto skladba je staršia, vznikla pred dvoma rokmi, akurát som nebol úplne rozhodnutý, s kým ju naspievam. Vyriešila to náhoda. Našej dcérke sme kúpili DVD Disneyho Popolušky, na ktorom úplne úžasne naspievala Popolušku Monika Hilmerová a bolo rozhodnuté! Do skladby „Láska vianočná“ sa mi nikto iný lepšie nehodil ako Popoluška, pardón Monika. Prehovoriť Moniku ale nebolo úplne jednoduché. Dostal som vyjadrenie, že je to síce krásna skladba, ale že už dlho nespievala a vraj ju nechce pokaziť. No ale nakoniec sa mi Moniku podarilo dostať do štúdia, kde sme spolu s Oľgou Záblackou úžasne spolupracovali na Monikinom výraze a celkovom speváckom prejave. Výsledok je fantastický, Monika dala do skladby herectvo, nehu, lásku, pokoj a vianočno-zimnú atmosféru,“ vraví Robo Opatovský.

Text k skladbe napísala Oľga Záblacká a Robo tvrdí, že pri nahrávaní cítil, ako sa s Monikou na chvíľu do seba zamilovali. Sväto-sväte však ubezpečuje, že išlo len o platonické vzplanutie v pesničke, keďže Monikin manžel Jaro Bekr je jeho kamarát. Obľúbená herečka so smiechom pridáva vlastnú verziu vzniku piesne.

„Robo ma prizval zaspievať si s ním na CD, čo ma potešilo, ale keďže sa momentálne spevu príliš nevenujem a bola som dosť zaneprázdnená, tak som si nebola istá. Navrhla som mu, že to len skúsime pri klavíri a uvidíme, či to niekedy aj nahráme. Nakoniec sme to pri stretnutí rovno nahrali, takže na váhanie už nebol priestor. Roba poznám už dávno, takže to bolo naozaj priateľské a v štúdiu bolo fajn aj vďaka milému zvukárovi a textárke Oľge Záblackej. Dúfam, že tá pieseň niekoho príjemne vianočne naladí svojou nežnou atmosférou,“ dodala Monika Hilmerová. 

Pieseň „Láska vianočná“ je jednou z 12-tich na novom Robovom albume „Vianočné duetá“. Spieva ju aj na aktuálnom turné, na ktorom je s Máriou Čírovou a  ľudia sú zo skladby doslova nadšení.

„Na turné je to jedna z najúspešnejších skladieb a to ju ľudia počuli na koncerte prvý raz. Skladbu aranžoval Štefan Bugala, úžasný hráč na bicie a môjmu kamarátovi Ferovi Čaníkovi sme dali vyrobiť veľmi originálne lyric video, s krásnymi zimnými fotkami zamilovaných dvojíc. Myslím si, že každého úžasne vianočno-zimne naladí. Ja som naladený už celý rok, keďže album „Vianočné duetá“ som tvoril v roku 2016. Teším sa, že má úspech a stal sa opäť jedným z najpredávanejších albumov. Takisto ma teší úspech nášho spoločného turné s Máriou Čírovou. Všade je vypredané. Pevne verím, že sa nám budúci rok podarí navštíviť ďalšie mestá a z Vianočného turné s Máriou sa stane tradícia,“ uzavrel Robo Opatovský.

Skladbu nájdete aj na albume „Vianočné duetá“, ktorý Robo pokrstil len nedávno a má ohromný úspech. Podrobnosti o aktivitách Roba Opatovského nájdete aj na jeho webe: www.roboopatovsky.com.

VIANOČNÉ TURNÉ MÁRIA ČÍROVÁ & ROBO OPATOVSKÝ

13.12.2016 Istropolis, Bratislava
18.12.2016 Kino Hviezda, Trnava
19.12.2016 Dom kultúry, Topoľčany


TOP 10
 

Prečítajte si tiež:

Talentovaná Réka zo SuperStar predstavuje nový sin... Charizmatická speváčka Réka, ktorú ste určite zaregistrovali v poslednej sérii Česko-Slovenskej Superstar prichádza s novým singlom „Tak Príd“. Po min...
Kapela HIM oznámila koniec a chystá rozlúčkové tur... Fínska kapela HIM po dlhom tichu a nečinnosti oznámila fanúšikom, že sa chystajú na rozlúčkové turné, na ktorom uzatvoria poslednú kapitolu ich dlhej ...
Hlavné úlohy v novom klipe Adama Ďuricu stvárnili ... Talentovaný spevák a hudobník predstavil svoj tretí videoklip z albumu Spolu. Opäť na ňom spolupracoval s českým režisérom Ondrejom Urbancom a opäť sa...
Takto znie dokonalosť! Porotcovia show The Voice p... Baladickú skladbu Waterfalls v roku 1994 naspievalo dievčenské trio TLC a jednalo sa o jednu z najlepších skladieb 90-tych rokov! V roku 2017 ju presp...
Ondrej & Alex Ferkovci predstavujú svoj prvý ... Ondreja a Alex Ferkovcov si môžete pamätať z talentovej šou Česko-Slovensko Má Talent, kde sa prvý krát na verejnosti predstavili ako spevácka, súrode...