Septembrový žúr Okamžité krepčenie sľubuje noc nabitú kvalitnou hudbou a tancom

Legendárny žúr Okamžité krepčenie vycvičí návštevníkov v hip-hope a príbuzných žánroch, ktoré bude neustále pumpovať do ušných bubienkov. V sobotu 17. septembra sa za mixpultom v KC Dunaj stretne parádna partička s fajnovým vkusom – Supa, Laci Strike, Lkama a Metys.

Nová klubová sezóna ťa zaveje na Okamžité krepčenie. Čo si pripravíš?

Laci Strike: Ja som taký multižánrový. Niekedy v tých setoch preleziem fakt veľa hudby, ale snažím sa hrať hudbu s vkusom. Je jasné, že ten môj sa nemusí trafiť všetkým. Naposledy, keď som hral na Krepčení, tak som mal z ľudí neskutočný zážitok. Brali to všetko. Úplne som z nich cítil, že boli v pohode. Hip-hop golden era, ale aj nejaký trap, funk, grime, breaky či house. Spomínam na to Krepčenie rád.

Ako si už spomínal, DJing si si už vyskúšal. Ako sa ti to páči?

Laci Strike: Úprimne, páči sa mi to. Nemám ale ambíciu sa teraz za každú cenu niekam tlačiť a strašne vyhlasovať, že aký som DJ. Mám stále veľa roboty ako tanečník, kopec projektov a stále učím v Street dance academy. Toto je skôr nejaký protipól k tomu môjmu tancu. Strážim si to. Nehrám na želanie. Skúmam tú hudbu a mám na to ako tanečník celkom vypestované ucho. Nehrám svadby, ani firemné akcie. Hrám tam, kde sa mi chce (ak ma pozvú) a čo sa mi chce. Možno práve to sa ľuďom páči.

Okrem teba si v tento večer zahrá aj Supa, Lkama a Metys, takže si budeš môcť aj zakrepčiť na ich setoch. Na akej hudbe si v poslednej dobe ulietavaš ako poslucháč?

Laci Strike: No to je pecka. Všetci sú to moji homies a mám veľkú úctu ku Gramo Rokkaz a Mojej Reči. Tak sa teším a na druhý deň po hraní si neberiem žiadny job. Dúfam, že tento večer bude nabombovaný. Zoberiem nejakých mojich Bboys a ženy tanečníčky, uvidíme, kto sa pridá (úsmev).

Supa (DJ set)

je známy z projektu Moja Reč, ale aj sólo. Jeho debut Čierne dni získal cenu RHA. Supa spolupracoval aj s ďalšími rapermi a skupinami ako H16, AMO, Zverina, Vec alebo Strapo. Na tejto párty sa však predstaví ako DJ, ktorý sa s nami podelí o svoje obľúbené kúsky.

Laci Strike

je známy hlavne ako tanečník a choreograf, ale svoj vzťah k hudbe nevyjadruje len tancom. Svoje obľúbené kúsky, či už z hip-hopu alebo funku, soulu a ďalších žánrov, predvedie sťaby DJ, ktorý zaručenie vie, na čo sa dobre krepčí.

Lkama

je jazdec stajne Gramo Rokkaz, ktorý sa už pár rokov venuje ako DJingu, tak aj koncertnému hraniu a produkcii. Jeho meno nájdete pod trackmi členov GR teamu, Strapa, Majselfa, Separa či Zverinu.

Metys

je člen bandy Gramo Rokkaz, ktorá na scéne určite neprehliadnete a ktorú môžete vidieť na koncertoch po Slovensku a Čechách. Metys je jedným z DJov tejto crew a jeho vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.

17.9. (sobota)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€


!

Prečítajte si tiež:

Úspěšný slovenský zpěvák Juraj Hnilica vydal nový ... Sympatický a věčně pozitivní slovenský zpěvák Juraj Hnilica usedl v předloňském ročníku soutěže Česko Slovensko má talent 2015 za klavír a představil ...
Sabaton privezie do Bratislavy najväčšiu show v ka... Milovníci rockovej hudby sa majú na čo tešiť. Obľúbení švédski bojovníci Sabaton postavia 14. marca v bratislavskej Aegon Arene koncertnú show, akú eš...
Jamiroquai zahviezdia na Colours of Ostrava 2017 Britská kapela Jamiroquai, nezameniteľná legenda funku a acid jazzu, je ďalšou veľkou potvrdenou hviezdou medzinárodného hudobného festivalu Colours o...
Pete Lincoln z legendárnych The Sweet odohrá vo fe... Na Slovensku vystúpi začiatkom februára spevák anglickej glam rockovej kapely The Sweet. Pete Lincoln odohrá tri akustické sólové vystúpenia za sebou....
Česká kapela VEES namieša svoju novú hudbu s overe... Energický rock’n’roll, pri ktorom sa ježia chlpy na rukách a nohy cukajú v rytme, roztočí v piatok 27. januára na parkete KC Dunaj noc Rock'n'Roll Nig...