Súťaž pre mladé kapely 2013!

0
2
views

Ste mladá,začínajúca kapela? Nemáte priestor na hranie? Gympelrock je to správne miesto!!! Hudobný portál MUSIC ZONE a hudobný festival Gympel Rock vyhlasujú súťaž o hranie na tomto festivale. Festival Gympel Rock sa koná 7. až 8. 6. 2013 v klube Lúč a kine Hviezda v Trenčíne. 

Gympelrock. Toto slovo je opakovane ústami mnohých Trenčanov už veľa rokov . Počas jeho vzniku v roku 1981 sa iba šepkalo, no teraz nás čaká už 26. ročník. Množstvo ľudí si tento festival predstavuje ako špinavý punkový zraz plný opitých ľudí. Nie je to tak. Vďaka organizácii mladými študentmi sa rok čo rok do tohto projektu vnáša niečo nové a inovatívne.
Nájdete tu naozaj všetky druhy hudby od reggea, ska, cez rock, a punk až po vystúpenia rôznych DJov. Gympelrock ponúka priestor každému, nie len mladému človeku, ktorý má chuť zabaviť sa. Tak neváhaj a príď. Brány Klubu Lúč a komplexu Hviezda sú otvorené. Tak vieš čo robíš 7.a 8. júna?

Reklama

Chceš sa prihlásiť do súťaže ? 

Tak neváhaj a napíš nám na gympelrock@gmail.com.

So stručným popisom vašej kapely pošlite aj nejaké nahrávky. Môžu sa hlásiť kapely z celého Slovenska, ale aj Česka.
Čas máte do 14.3.2013.  Potom spravíme veľké hlasovanie a ľudia sa rozhodnú, ktoré kapelky chcú počuť/vidieť na Gympelrocku 2013. Čakáme na vás…

Viac info aj na: http://www.facebook.com/gympelrocktn

Reklama

Ďalšie zaujímavé články: