Takto by sa mala volať nová epizóda Star Wars VIII!

Takto by sa mala volať nová epizóda Star Wars VIII!
Ohodnoť tento článok

Všetci fanúšikovia Star Wars už netprezlivo čakajú nielen na Rogue One ale aj na novú epizódu Star Wars VIII, ktorá by mala mať premiéru o rok 15. decembra 2017! 

Veľa fanúšikov si myslí, že s príchodom Rouge One do kín by mohol Disney a Lucasfilm priniesť aj nový trailer k epizóde VIII, ale takýto scenár je veľmi nepravdepodobný. V Star Wars teda okrem pôvodných hercov z epizódy VII uvidíme aj nové tváre a veríme, že sa konečne dozvieme kto je Snoke!?

Aby sme však nezdržovali a bude to pravda, Star Wars VIII by sa mala volať Star Wars: Forces of Destiny. Čo na tento názov hovoríte? Pozdáva sa Vám to, alebo by ste novú epizódu pomenovali inak? Môžete sa vyjadriť v komentároch pod článkom. Tento názov však stále nie je oficiálne potvrdený a preto to zostáva len pri špekuláciach. Nezostáva nám nič iné, len si počkať pokiaľ sa tieto informácie oficiálne potvrdia a potom hurá 15. decembra 2017 do kina!

Star Wars je označenie hexalógie kultových filmov G. Lucasa, prípadne aj súvisiacich produktov, spinoffov a podobne. Pomenované sú podľa pôvodného názvu prvého filmu hexalógie natočeného roku 1977.

Po obrovskom úspechu už prvého filmu – Hviezdne vojny – vznikol celý rad súvisiacich filmov, seriálov, kníh, komiksov, počítačových hier a videohier a iných merchandisingových produktov. Všetky Lucasovými ľuďmi oficiálne schválené z uvedených filmov, kníh a iných médií sa označujú ako Expanded Universe.

Prečítajte si tiež: Star Wars Rogue One prichádza s prvým oficiálnym trailerom! 

Rozšírený vesmír vznikol knihou Alana Dean Fostera z roku 1978 “Splinter of the Mind’s Eye” a odvtedy sa neustále ďalej „rozširuje“, takže príbeh Star Wars vlastne pokračuje všetkými smermi aj mimo základných šiestich, respektíve dnes už siedmych filmov.