Thomas Puskailer odštartoval #UNPLUGGEDTOUR s veľkým úspechom!

Skvelá atmosféra a atanding ovation! Tak vyzerali prvé koncerty „Thomasa Puskailera na jeho #UNPLUGGEDTOUR v Bratislave a v Kremnici. Návštevníci netradičné koncerty, na ktorých Thomas spieva len v sprievode gitaristu a ukazuje sa hlasovo „nahý“, prijali s nadšením. Oceňujú nielen jeho staršie hity, ale aj novinky z albumu  „Live For the Moment“. Súčasťou vystúpení sú Thomasove historky z profesionálneho aj osobného života. Fanúšikovia tak majú možnosť dozvedieť sa o šarmantnom hudobníkovi mnohé informácie, ktoré doteraz ani netušili. Holanďan so slovenskými koreňmi si turné veľmi užíva a už sa teší na vystúpenia v ďalších piatich mestách od Trnavy až po Prievidzu.

Thomas Puskailer vyrazil na #UNPLUGGEDTOUR a prvé dva koncerty boli doslova triumfom! V Kremnici aj v Bratislave sympatický hudobník vypredal sály.

„Je to pre mňa nová forma vystúpenia, nevedel som ako na to bude reagovať publikum. Po prvýkrát som vyrazil na turné len s mojim hlasom a s gitarou. Potešilo ma však, že odozvy sú výborné! Zatiaľ sme mali dva koncerty, v Bratislave a v Kremnici, kde mám rodinu a ktorá je mojou srdcovkou. Prišlo tam toľko ľudí, že organizátori museli dodávať stoličky. Cítim super energiu z publika, ľudia sa bavia. Niektoré skladby si so mnou dokonca spievajú, čo je neskutočný pocit. Po vystúpeniach sme robili autogramiádu, ľudia sa s nami fotili a rozprávali,“ teší sa Thomas Puskailer. 

Thomas na tomto netradičnom turné vystupuje len v sprievode gitaristu Andreja Urbanského, o ktorom vraví, že je to slovenský Jimmy Hendrix.

„Vytvára úžasné hudobné kreácie. Je to unikátny muzikant, ktorý hrá tak bravúrne a vytvára také efekty, že to znie, akoby ma sprevádzalo oveľa viac nástrojov. Je to pre mňa veľký zážitok stáť s ním pódiu. Doteraz som bol zvyknutý spievať na „full production“ a teraz to dávame tak, že sa ukazujem hlasovo „nahý“. Veľmi si vážim toto turné, lebo idem „s kožou“ na pódium. Je to výborný, oslobodzujúci pocit,“ vyznáva sa Thomas Puskailer. 

Na turné Thomas spieva svoje staršie skladby, ale aj pesničky z nového albumu „Live For the Moment“. Pomedzi spev však návštevníkov baví aj rozprávaním historiek zo svojho profesionálneho a osobného života.

„Ľudia sa dozvedajú aj srandovné, prekvapujúce príbehy, ktoré ma inšpirovali k napísaniu skladieb. Každý song má totiž svoj osobný príbeh. Napríklad, keď som žil v Anglicku, mal som ťažké časy, dokonca som žil s potkanom v kuchyni a túžil som mať strom, na ktorom rastú peniaze. Vtedy vznikla pieseň „Moneytree“. K príbehom, ktoré ľuďom rozprávam, ukazujem aj fotografie. Páči sa im to. Už sa neviem dočkať ďalších koncertov,“ uzatvára Thomas Puskailer. 

Sympatický spevák vystúpi ešte v piatich mestách od Trnavy po Prievidzu. Vstupenky si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk a ticketportal.sk alebo v miestnych pokladniach. Všetky informácie o aktivitách sympatického speváka nájdete na: www.thomaspuskailer.com alebo https://sk-sk.facebook.com/PuskailerThomas.

Redakciu informovala Nora Krchňáková z Propaganda house a fotografie poskytol René Miko


TOP 10
 

Prečítajte si tiež:

Najväčším lákadlom festivalu Sziget je popová diva... Popová diva P!NK otvorí svojím koncertom, v stredu 9. augusta, 25. ročník Sziget festivalu. Na budapeštianskom festivale, 9. - 16. augusta, budú konce...
Další ročník koncertů In Memory Of Kurt Cobain je ... Pro všechny Nirvánofily, granžery, 90's kids, androšáky, pankáče a Kurt ví co dalšího, už je to tady zas! Další ročník In Memory of Kurt Cobain! Ku...
Metallica ohlásila turné k albumu Hardwired…... Metallica je americká heavymetalová skupina založená v roku 1981 v Los Angeles. Zakladajúci členovia sa zoznámili vďaka inzerátu v losangeleských novi...
Sepultura vystúpi v Prešove na Dobrom Festivale!... Brazílska thrash metalová skupina Sepultura vydala v januári tohto roka vysoko cenený album Machine Messiah a v rámci aktuálneho turné ho predstaví na...
Princezná bieloruskej elektropopovej scény Musteli... Mustelide - vlastným menom Natalia Kunitskaya - je speváčka, autorka piesní a producentka pochádzajúca z Minsku, nového východoeurópskeho centra elekt...