Topfest hlási ďalšie meno – na Slovensku po prvý raz vystúpi glam metalová kapela z Fínska Reckless Love!

Na najväčšom rockovom festivale na Slovensku – na TOPFEST-e vystúpi úspešná skupina Reckless Love, ktorá u nás ešte nehrala! Kapela sa už vyše 6 rokov drží na vrchole fínskych hitparád a jej albumy sa predávajú po celom svete. Mladí glam metalisti v sebe spájajú živočíšnosť s romantikou, ktorú reprezentuje najmä úžasný hlas speváka Olliho Hermana. Fínski divosi sa na Slovensko veľmi tešia. Lákajú ich predovšetkým krásne dievčatá, o ktorých už počuli mnoho chvál! Nenechajte si ujsť Reckless Love a ich najväčšie hity. Na 13. ročníku TOPFEST-u to bude 1.-2. júla na Letisku Piešťany doslova vrieť!

Organizátori 13. ročníka TOPFEST-u hlásia ďalší  úlovok! Na Slovensko pritiahnu úspešnú skupinu  Reckless Love. Fínski hudobníci vystúpia v našej krajine po prvý raz.

„Veľmi sa tešíme. TOPFEST je najväčší rockový festival, sme si istý, že to pre nás bude veľký zážitok. Počuli sme, že vaše ženy sú krásne, radi sa o tom presvedčíme na vlastné oči. Zahráme staršie hity, ale aj piesne z najnovšieho albumu InVader, ktorý sme vydali len minulý mesiac. Je to úplná novinka a už sa jej v našej hitparáde dobre darí. Verím, že sa spolu výborne zabavíme,“ vraví spevák kapely Olli Herman.

Kapela na hudobnom poli hviezdi už 15 rokov. Začínala pod názvom Reckless Life, ktorý bol poctou Guns N’ Roses. Rovnako sa totiž volá jedna z piesní tejto slávnej kapely. Neskôr si fínski rockeri názov trochu pomenili.

„Hráme glam metal, čo je zmes hard rocku, heavy metalu, punk rocku a populárnej hudby. Hráme aj balady a rátame, že práve tými očaríme vaše krásne dievčatá,“ usmieva sa Olli Herman.

Spevák Olli Herman je členom kapely 9 rokov a jeho hlas patrí k jej najväčším pozitívam. Reckless Love majú na konte 4 albumy.

„Doteraz sa nám pomerne darilo. Naše piesne sa vo fínskych hitparádach umiestňujú vysoko a predali sme už tisícky albumov po celom svete. Vystupovali sme v Amerike, vo Veľkej Británii, v Lotyšsku a v ďalších európskych krajinách. Všade s úspechom. Verím, že teraz dobyjeme aj srdcia slovenských fanúšikov,“ uzatvára Olli Herman.

Súčasnými členmi kapely Reckless Love sú Olli Herman, Pepe Reckless, Hessu Maxx a Jalle Verne. Prvým štúdiovým albumom, ktorý skupina vydala bol Reckless Love v roku 2010, ktorý ihneď zaujal fanúšikov aj kritiku. Potom nasledoval Animal Attraction v roku 2011 a po ňom Spirit v roku 2013. Tento album bol zatiaľ najúspešnejším, umiestnil sa na tretej priečke predajnosti vo Fínsku. Ostatný album InVader vydala kapela v marci 2016.

Na najväčšom rockovom festivale na Slovensku 1.-2. júla vystúpia na letisku Piešťany skupiny Kabát, americká kapela Puddle of Mudd, britskí punkeri UK Subs, česká legenda Wanastowi Vjeci, Chinaski, Horkýže Slíže, Desmod, Inekafe, Zóna A, Slobodná Európa, Walda Gang, The Paranoid, Wasabi Cirkus, Hash, Mad Dog X a ďalší umelci. Lístky na Topfest sa dajú kúpiť v sieti predpredaj.sk a ticketportal.sk. Dvojdňové permanentky sú v predaji zatiaľ za zvýhodnenú cenu. Tá sa bude so skracujúcim sa časom do začiatku festivalu zvyšovať. K dispozícii je aj obmedzený počet VIP vstupeniek.

Redakciu informovala Nora Krchňáková z Propaganda House a fotografie poskytol Radoslav Lellak a archív Topfestu


 

Prečítajte si tiež:

PJ Harvey, Alt-J, Mando Diao a ďalších 18 mien dne... Skvelé mená z Anglicka na hlavnom pódiu a lákavý line-up obľúbeného mamutieho stanu A38 – organizátori Szigetu oznámili ďalších 22 mien. Medzi nimi aj...
King Shaolin dokončili druhý album a vyrážajú na k... V týchto dňoch dokončila bratislavská kapela King Shaolin svoj druhý album s názvom "Play Against The Rules". Uplynulo už päť rokov, odkedy kapela zve...
Midnight Oil na Colours of Ostrava 2017! Slávni au... Po britských Jamiroquai zažije tohtoročný festival Colours of Ostrava ďalší veľký návrat. V rámci comebackového svetového turné vystúpi u nás slávna a...
Pražská kapela Sunflower Caravan príde do Bratisla... Na výlet do zeme hravej indie music, údernej elektroniky aj kvalitného divokého popu pozýva v piatok 3. marca v KC Dunaj párty Indietronica. Bláznivú ...
Smola a Hrušky odpálili svoje najväčšie 20 rokov t... Smola a Hrušky čaká rušné obdobie. Práve včera totiž v bratislavskom Babylone odohrali svoj prvý koncert z ich výročného turné, ktorým odštartovali ma...