TOPFEST ohúri blues-rockom americká kapela Rival Sons!

TOPFEST má pre fanúšikov ďalšiu hudobnú lahôdku! Na festivale vystúpi po prvýkrát famózna kapela z Los Angeles Rival Sons! Skupina, ktorá koncertuje  spolu s legendárnymi Black Sabbath, v Piešťanoch zahrá aj psychedelické piesne z  albumu „Great Western Valkyrie“. Fanúšikov poteší i ochutnávkou nových songov z pripravovaného CD. Jay Buchanan, Scott Holiday, Robin Everhart a Mike Miley sľubujú, že piešťanské letisko zahrnú prívalom svojej príslovečnej energie. Sila skupiny Rival Sons je v ich živom hraní a spev charizmatického frontmana Jaya Buchanana je určite potrebné zažiť na vlastnej koži! Trojdňový TOPFEST sa začína 30. júna!

TOPFEST hlási ďalšiu bombovú správu! Na festival sa chystajú aj americký Rival Sons. Po nórskom rockovom festivale, kde sa rozdivočia spolu s kapelou  Black Sabbath, pricestujú do Piešťan v tej správnej nálade. O kvalitách kapely svedčí fakt, že legendárny Black Sabbath si Rival Sons vybrali ako jediného hosť na ich poslednom celosvetovom turné!

„Snažíme sa vždy prinášať veľa energie, chceme, aby naše koncerty boli naozaj živé. Vždy sme boli kapelou, ktorej nezáleží na tom, či hrá pre pár ľudí alebo pre tisícový dav. Zakaždým hráme naplno. Hudba aj nás – členov Rival Sons nabíja. Nezáleží na tom, či sme unavení alebo dokonca  chorí, vždy ideme na doraz,“ vraví spevák kapely Jay Buchanan.

Rival Sons je americká skupina, ktorá hrá hard a blues rock. Vznikla v roku 2008 v Los Angeles a tvoria ju okrem charizmatického frontmana Jaya Buchanana aj gitarista Scott Holiday, basgitarista Robin Everhart a bubeník Mike Miley. Kapela má na konte štyri albumy a kritici jej predpovedajú veľkú budúcnosť. 

„Na TOPFEST-e určite zahráme aj skladby z nášho ostatného albumu „Great Western Valkyrie“, ktorý prijala odborná aj laická verejnosť veľmi dobre. Naozaj nás to teší, že sa ľuďom páči. Máme zatiaľ samé pozitívne recenzie. Aj keď ho označujú za psychedelickú hudbu, vždy to znie ako pochvala,“ dodáva s úsmevom Jay Buchanan.

Losangelskí rockeri aktuálne chystajú nový album „Hollow Bones“, ktorý by mal vyjsť 10. júna. Nie je vylúčené, že ochutnávku z neho zahrajú aj na TOPFEST-e.

„Isté je jedno. Chceme, aby z koncertu odchádzali nabudení fanúšikovia a aj my. Slovensko, tešíme sa, ako to v Piešťanoch roztočíme,“ odkazuje na záver Jay Buchanan.

Najväčší rockový festival TOPFEST sa na Letisku v Piešťanoch začína 30. júna a potrvá do 2. júla. K tohtoročným headlinerom patria švédski rockeri Europe, nemeckí Guano Apes, ruská kapela Slot, britskí The Darkness, glam metalová kapela z Fínska Reckless Love, česká legenda Kabát, americká kapela Puddle of Mudd, britskí punkeri UK Subs, česká kapela Wanastowi Vjecy, Chinaski, slovenské Horkýže Slíže, Desmod, Inekafe, Zóna A, Slobodná Európa, Walda Gang, The Paranoid, Wasabi Cirkus, Hash, Mad Dog X, Kvety v podpaží a ďalší umelci. Lístky sa dajú kúpiť v sieti predpredaj.sk a ticketportal.sk. Permanentky sú v predaji zatiaľ za zvýhodnenú cenu. Tá sa bude so skracujúcim sa časom do začiatku festivalu zvyšovať. K dispozícii je aj obmedzený počet VIP vstupeniek.

Redakciu informovala Nora Krchňáková z Propaganda House a fotografie poskytol archív skupiny Rival Sons


 
Zľavnené produkty v sekcii MP3 a MP4 prehrávače
 

Prečítajte si tiež:

Katka Koščová je po roku opäť na dlhom vianočnom t... Speváčka Katka Koščová od začiatku decembra už tradične brázdi slovenské mestá so svojim vianočným programom. Repertoár koncertov tvoria takmer výsost...
SPOTS#11: V nedokončenom bratislavskom metre ukáza... Rap bol prapôvodne žánrom, ktorý vychádzal z ulíc, temných zákutí, často i z úplného podzemia. A uplynulý piatok sa v Bratislave do tohto, pre neho na...
Kristína vypredala bratislavské NTC a jej nový ex... Speváčka Kristína má za sebou ďalší triumfálny rok, v ktorom potvrdila pozíciu jednej z najobľúbenejších popových speváčok v Česku a na Slovensku! Spl...
Slovensko vyhralo nad Obamom, prispel k tomu aj Pe... Americké spevácke trio American Divas vystúpi pred Vianocami v Prešove a Lučenci. Hosťami ich programu bude Zlatý slávik Peter Cmorík a popredný inštr...
Medzinárodný festival filmových klubov Febiofest z... Filmy, ktoré nie sú len konzumnou zábavou, ale filmy, ktoré nastavujú zrkadlo súčasnému svetu, budú dominovať programu 24. ročníka Medzinárodného fest...