Tvoja tvár znie povedome zabávala rekordných vyše 800-tisíc divákov!

Fenomenálna zábavná šou Tvoja tvár znie povedome na obrazovkách televízie Markíza opäť lámala všetky doterajšie rekordy. V oboch hlavných cieľových skupinách dosiahla v nedeľu 24. apríla 2016 doposiaľ najvyššie ratingy aj trhové podiely a stala sa suverénne najsledovanejším programom celého uplynulého týždňa.

V strategickej cieľovej skupine 12-54 zaznamenala ôsma premiérová epizóda rekordný rating 16,6 % aj trhový podiel 45,0 %. Dych vyrážajúce premeny slovenských celebrít na svetoznáme hudobné osobnosti si vychutnávalo taktiež rekordných 806-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Sledovanosť šou kulminovala v čase 21:20, kedy sa počet divákov v univerzálnej cieľovej skupine tesne priblížil k miliónovej hranici. Najlepšie sa jej darilo v cieľovej skupine mladých žien 12-24 s podielom na trhu až 61,4 %.

V oboch hlavných cieľových skupinách sa vydanie korunované víťazným, doslova prevtelením Štefana Skrúcaného do legendárneho amerického džezového hudobníka Louisa Armstronga, stalo tiež druhým najsledovanejším programom od začiatku roka 2016 v rámci ponuky všetkých slovenských televízií.

Najsledovanejšou hlavnou spravodajskou reláciou nedele sa stali Televízne noviny s dovedna 649-tisíc divákmi vo veku nad 12 rokov pri obrazovkách. V cieľovej skupine 12-54 boli taktiež jednotkou na trhu s ratingom 11,1 % a trhovým podielom 30,3 %. Zabodovali aj nasledujúce relácie Športové noviny (rating 12,9 % / share 32,6 % v 12-54) a Počasie (rating 13,6 % / share 32,5 % v 12-54).

Markíza kraľovala aj podvečernému vysielaniu, keď si reprízová časť najúspešnejšieho komediálneho seriálu Horná Dolná (rating 8,7 % / share 28,0 % v 12-54) bez problémov poradila s premiérou konkurenčnej šou o bývaní.

Prvé miesto v rebríčku sledovanosti patrilo Markíze aj v sobotu, 23. apríla 2016, vďaka slovenskej premiére hviezdne obsadeného akčného filmu Na vlastnú päsť (rating 8,6 % / share 25,3 % v 12-54), ktorý oslovil najmä mladých mužov 15-24 (share 36,4 %).

V piatok, 22. apríla 2016, sa najsledovanejším programom dňa v oboch hlavných cieľových skupinách stal Duel v rámci reality šou Farma. V cieľovej skupine 12-54 dosiahol rating 8,3 % a trhový podiel 29,3 %. Napínavý súboj medzi Ľubomírom Filkorom a Milošom Ferleťákom si nenechalo ujsť 522-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Redakciu informovalo PR oddelenie skupiny Markíza


 
Zľavnené produkty v sekcii Hudobné nástroje
 

Prečítajte si tiež:

Tri krásne sudičky pokrstili nové CD Roba Opatovsk... Vianočná nálada a nadpozemská radosť! Krst nového CD Roba Opatovského „Vianočné duetá“ v hoteli NH GATE ONE v Bratislave sprevádzala veľkolepá sviatoč...
Miro Jaroš vydal vianočné CD. Debutuje na prvom mi... Spevák Miro Jaroš si splnil ďalší sen. Nahral vianočný album “Tešíme sa na Ježiška”, ktorý po prvom týždni predaja vystrelil na prvé miesto rebríčka I...
Slovenské vydavateľstvá sa spojili, aby pomohli hu... Na slovenskej hudobnej scéne prišlo k ojedinelému úkazu. Najvýraznejšie nezávislé vydavateľstvá sa spojili a vytvorili unikátnu kompiláciu, na ktorej ...
V centre Piešťan už stavajú Vianočné trhy, otvorí ... Námestie slobody bude aj tento rok srdcom vianočných Piešťan. Na začiatku pešej zóny vyrastajú stánky inšpirované jarmokmi, ktoré sú stáročia súčasťou...
Čo má kapela Linkin Park spoločné s Prahou? Zaujím... Linkin Park je americká rocková hudobná kapela z Agoura Hills v Kalifornii, ktorá vznikla v roku 1996 a hrá prevažne nu metal. Linkin Park má 6 členov...