V Banskej Bystrici odštartovala nová Fun Rádio Dohoda, ktorá prekonala všetky očakávania!

Úžasná atmosféra, skvelá hudba, zaujímavý sprievodný program a fantastické stánky s občerstvením! Tak vyzeral prvý vynovený festival Fun Rádio Dohoda v Banskej Bystrici. Na prvej z piatich Dohôd to roztočili skupiny IMT Smile, HEX, Polemic, Komajota, Le Payaco, Medial Banana, Kmeťoband, Puding pani Elvisovej a speváčky Sima Martausová a Mista. Väčšie pódium, dokonalé ozvučenie a skvelé zázemie všetkým zabezpečili nielen perfektnú zábavu, ale aj príjemný komfort. Návštevníci a účinkujúci prirovnávali banskobystrický žúr k legendárnemu festivalu Sziget. Fanúšikovia sa už nevedia dočkať Dohody v Nitre, v Malackách, v Bojniciach a v Poprade!

Prvá nová, lepšia a väčšia Fun Rádio Dohoda je za nami a bol to naozaj fantastický žúr! V Banskej Bystrici odštartovali skupiny Komajota, Le Payaco, Puding Pani Elvisovej a speváčka Mista. Akciu moderovali moderátori Fun rádia Didiana a Junior. V Banskej Bystrici mala svoju dohodovú premiéru aj očarujúca Sima Martausová, ktorá sa po tomto úžasnom zážitku už teší aj na Malacky a Nitru.

„Fanúšikovia sa zapájali, atmosféra bola geniálna. Musím povedať, že moja prvá Dohoda bola super, som spokojná. V Banskej Bystrici som chodila päť rokov do školy na Akadémiu umení, takže to tu poznám. Milujem tunajšiu prírodu, ľudí, mám to tu veľmi rada,“ vyznala sa Sima Martausová.

HEX-áci sa evidentne zabávali minimálne rovnako dobre ako fantastické publikum. Zahrali hity „Snežný pluh“, „Keď sme sami“, či „Indiánske leto“ a prekvapili moderátorku Fun Rádia Didianu. K sviatku jej zahrali „Happy birthday“ a venovali jej pesničku „Nikdy nebolo lepšie“.

„Hralo sa nám výborne, ľudia boli fantastickí, veľmi sme si to užívali. Máme radi koncertovanie a dúfam, že to z nás bolo cítiť,“ dopĺňa Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

Po kapelách Medial Banana a Kmeťoband fanúšikov roztancovala skupina IMT Smile! Zahrali hity „Exotika“, či „Ľudia nie sú zlí“ a prekvapili aj ľudovkou „Cingi lingi bom“. Zaklincovali to pesničkou „Bozk“, ktorú venovali celej Banskej Bystrici.

„Tento rok oslavujeme 20-ročnicu na hudobnej scéne. A toto leto je taká príprava na oslavy. Naozaj si to užívame a tešíme sa z toho, že hráme na miestach, na ktorých sme chvíľu nehrali. Je to super. Naposledy sme hrali na Dohode tak 4 až 5 rokov dozadu a aj  preto sme pripravili takúto divokú jazdu,“ tešil sa líder IMT Smile Ivan Tásler

Všetky kapely ponúkli na Dohode špeciálny program. Skupina Polemic rozohnila publikum spolu s fantastickou bubnovou šou  Campana Batucada!

„Pre nás je toto absolútne špecifické leto práve vďaka týmto piatim Dohodám. Vždy sme si totiž na leto stanovili viac menej jeden program a ten sme hrali s minimálnymi obmenami. A teraz sme urobili takú špecialitku. Berieme si na všetky koncerty Dohody výnimočných hostí, skupinu Camana Batucada a tak máme aj úplne iný playlist. Je to naozaj zaujímavé. Na pódiu sme až 18-ti a to je teda už iné maso!“ neskrýval nadšenie Braňo „Bejo“ Bajza z Polemicu.

Nová lepšia Dohoda tento rok ponúka nielen skvelú hudbu, ale aj úžasný sprievodný program. Návštevníci ocenili čistotu areálu a fantastické stánky s občerstvením, ktoré ponúkali čerstvé ovocie, kvalitné jedlo a nápoje . Nechýbali lehátka na opaľovanie či detský kútik. Fanúšikovia a účinkujúci prirovnávali banskobystrický žúr k legendárnemu festivalu Sziget.

„Posunuli sme Fun Rádio DOHODU na úplne novú úroveň. Veľkosť pódia, kvalita zvuku a osvetlenia, množstvo stánkov, služby a doplnkové zábavné aktivity, ktoré tento rok ponúkame návštevníkom sa môžu porovnávať s akýmkoľvek významným zahraničným festivalom. Výkon najlepších slovenských a českých interpretov s novým, unikátnym programom vytvára neopakovateľnú atmosféru, ktorú by bol hriech nezažiť. Takto vyzerá LETO s FUN RÁDIOM,“ uzavrel generálny riaditeľ Fun Rádia Patrik Ziman.

Dohoda mieri ďalej do Nitry, Malaciek, Bojníc a Popradu. V ďalších mestách vystúpi Richard Müller, Jana Kirschner, Katarína Knechtová, Buty, Adam Ďurica, Funkiez či Heľenine oči. Lístky sa dajú kúpiť v sieti predpredaj.sk: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/6529/nova-fun-radio-dohoda alebo prostredníctvom webu Dohody www.funradio.sk/dohoda/. Novinky o festivale sledujte aj na facebooku.


 
Zľavnené produkty v sekcii Mobilné telefóny
 

Prečítajte si tiež:

Pre obrovský záujem pridali Rammstein v Prahe ďalš... Rammstein je nemecká industrial metalová skupina pochádzajúca z Berlína, ktorá sa začala formovať na začiatku roka 1994. Zaraďujú ju medzi industrial ...
Tarja Turunen nesklamala a v Bratislave odpálila ... Tarja Turunen vydala v tomto roku krátko po sebe albumy The Brigthest Void (jún 2016) a The Shadow Self (august 2016). Piesne z nich, ale aj prierez t...
Katka Koščová je po roku opäť na dlhom vianočnom t... Speváčka Katka Koščová od začiatku decembra už tradične brázdi slovenské mestá so svojim vianočným programom. Repertoár koncertov tvoria takmer výsost...
SPOTS#11: V nedokončenom bratislavskom metre ukáza... Rap bol prapôvodne žánrom, ktorý vychádzal z ulíc, temných zákutí, často i z úplného podzemia. A uplynulý piatok sa v Bratislave do tohto, pre neho na...
Kristína vypredala bratislavské NTC a jej nový ex... Speváčka Kristína má za sebou ďalší triumfálny rok, v ktorom potvrdila pozíciu jednej z najobľúbenejších popových speváčok v Česku a na Slovensku! Spl...