Koncerty


Bazény, pláž či WiFi zóna. To všetko budú môcť využiť návštevníci festivalu The Legits Blast na kúpalisku Aqualand

Článok prečítate za: 2 min.

Už 28. júla roztancuje centrum Slovenska medzinárodný festival The Legits Blast, ktorého sa pravidelne zúčastňujú stovky tanečníkov z celého sveta. Keďže ide o letný festival a k letu bez pochýb patrí voda a zábava, návštevníci sa na deviatom ročníku podujatia môžu tešiť na novú lokalitu. Tá ponúka aj niekoľko zaujímavých atrakcií.

Festival sa po ôsmich rokoch presúva na novú adresu – kúpalisko Aqualand. Vďaka tomu zažijú milovníci tanca, hip-hopovej hudby a zábavy oveľa festivalovejšiu atmosféru ako kedykoľvek predtým. ,,Areál ponúka pre tanečníkov aj verejnosť niekoľko atrakcií, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou každého letného festivalu. Okrem bazénu, v ktorom sa návštevníci festivalu môžu schladiť, majú možnosť zajazdiť si na wakeboarde, vyskúšať tobogány alebo zahrať si obľúbené loptové hry. Veríme, že si všetci odnesú z celého víkendu len tie najkrajšie zážitky,“  informuje za organizátorov Michal Roháč. 

Podujatie opäť ponúka možnosť navštíviť vonkajšiu, ale i vnútornú zónu. Kým festivalový OUTDOOR lístok zahŕňa napríklad vstup do zábavnej chill zóny a bazénu, ktorý je Bystričanom známy ako ,,íčko“, tanečné battle v hale A a B budú sprístupnené iba tým návštevníkom, ktorých lístok bude zahŕňať aj INDOOR vstup. Všetci návštevníci festivalu sa už teraz môžu tešiť na vyvrcholenie sobotného programu v podobe večerných koncertov hip-hopových hviezd.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Hudobný program štartuje približne o 20.00 hod. Zlatým klincom koncertov bude šou zoskupenia Das EFX, ktoré sa v plnom zložení na Slovensku predstaví prvýkrát. ,,Celý festival sa snažíme organizovať tak, aby vznikalo čo najmenej obmedzení. Tak ako to však býva pri každom festivale, ani v tomto prípade sa organizácia nezaobíde bez menších limitov. Tieto sa týkajú práve vystúpenia americkej dvojice, ktorá vystúpi na pódium v neskorších večerných hodinách,“ avizuje Michal Roháč a dodáva: ,,Keďže ide iba o jeden večer v roku, veríme, že sa u Bystričanov, ktorí žijú v blízkosti kúpaliska stretneme s porozumením celej situácie.“ 

Koncerty sa už tradične uskutočnia na Orange stage-i. „Orange ako hlavný partner festivalu poskytne návštevníkom okrem koncertných chuťoviek na Orange stage-i opäť aj komfortné technologické zázemie. Tešíme sa na každý ďalší ročník tohto festivalu plného skvelých tanečníkov, dobrej hudby a zábavy. Veríme, že návštevníci atmosféru z neho prenesú prostredníctvom svojich telefónov aj za brány kúpaliska. Všetky „hip-hopové zážitky“ budú môcť zdieľať so svojimi priateľmi vďaka bezplatnému WiFi pripojeniu, ktoré bude spolu so 4G sieťou pripravené na okamžitý „share“ tých najzaujímavejších momentov v reálnom čase,“ povedala Natália Kunická, Brand Activation Manager spoločnosti Orange.

Lístky na podujatie si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal alebo na www.tlb.sk.

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top