Kapely


Dojímavé poďakovanie rodičom od kapely Sám Sebou!

Článok prečítate za: 1 min.

Kapela Sám Sebou vydáva nový singel s názvom Vďaka vám. Pieseň chalani považujú za najemotívnejšiu a najosobnejšiu vo svojej hudobnej tvorbe.

Singel sa nachádza na novom albume LOVE, ktorý vyšiel v júli 2017.

“Už dlhšie som mal v hlave myšlienku urobiť pieseň, ktorú by som venoval svojim rodičom. Bez nich by sme neboli tam kde sme a preto som sa im chcel takouto formou poďakovať. Na druhej strane je to aj akési vyjadrenie, aby si deti vážili svojich rodičov a aby im boli vďační za všetko, čo pre nich robia.”: Hovorí spevák Matúš Fifik.

Singel dopĺňa emotívny videoklip, v ktorom sú fotografie a videá členov kapely z detstva prepojené so zábermi z ich koncertu, ktorý odohrali na Kobuľa feste 2017.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

“Priznám sa, keď som videl videoklip, mal som po celom tele zimomriavky. Z tohto klipu ide obrovská sila a emócia. Veď nech posúdia diváci sami.”: Dodal Matúš Fifik.

Kapela Sám Sebou vyráža v mesiacoch október/november na LOVE tour 2017, kde samozrejme zaznie aj táto novinka. Všetky informácie o turné nájdeš na www.samsebou.com

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top