Viac...


Lackovi zo SuperStar sa vďaka vyzbieraným peniazom zmení život!

Nedôstojnému životu v chudobe je koniec! Divákov televízií Markíza a Nova chytil za srdce príbeh 17-ročného Ladislava Angyala z Komárna, ktorý si na castingu do speváckej šou SuperStar okamžite všetkých získal svojou bezprostrednosťou a dobrosrdečnosťou, ale aj vlastnou, nákazlivo chytľavou pesničkou s názvom “Pošta”. Po otvorení verejnej zbierky sa tisícky ľudí zo Slovenska a Česka rozhodli Lacka finančne podporiť a na účty Nadácie Markíza a Nadácie Nova dorazilo celkovo neuveriteľných viac než 51 000 eur.

„Úprimne ma zaskočila vyzbieraná suma, vôbec som nečakal, že je až toľko dobrých ľudí, ktorí nám takto pomohli a je to pre mňa neskutočne veľký pocit, ktorý ani nie je opísateľný. Ďakujem všetkým Slovákom a Čechom za prejavenú dôveru, som veľmi rád, že mi pomohli a aj keď by mi to v SuperStar nevyšlo, pre mňa je výhra, že sa vyzbieralo vďaka dobrým ľuďom toľko prostriedkov, že sa budeme môcť presťahovať do nového,“ povedal dojatý Lacko. 

Lacko v súčasnosti žije so svojou mamou, ktorá je kvôli detskej mozgovej obrne ochrnutá na pravú polovicu tela, v hrôzostrašných podmienkach stiesnenej ubytovne v Komárne. V minulosti bol dokonca spracovaný návrh, aby bol umiestnený do detského domova. Aj keď má rodina strechu nad hlavou, životné podmienky stále nie sú dostačujúce. 

Mladý futbalový rozhodca sa zo všetkých síl snaží vzoprieť osudu a aj prípadná výhra v SuperStar 2018 by mu určite zmenila život. Či sa Lackovi podarilo prebojovať až do finálovej desiatky uvidia diváci televízie Markíza už v najbližších týždňoch.

Zbierka pre Ladislava Angyala prebiehala v období od 13. do 25. marca 2018. Všetky finančné prostriedky, ktoré na účet Nadácie Markíza pribudli po tomto termíne, budú v plnom rozsahu využité na účely iných projektov Nadácie Markíza zameraných na pomoc deťom.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.