Skvelý návrat fenomenálnej šou Tvoja tvár znie povedome!

0
23
views

Fenomén uplynulého roka sa vrátil na obrazovky televízie Markíza v skvelej kondícii! Tretia séria jedinečnej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome odštartovala v nedeľu, 5. marca 2017, s výbornými výsledkami sledovanosti.

V strategickej cieľovej skupine 12-54 zaznamenala prvá epizóda novej sezóny megaúspešného licencovaného formátu vysoko nadpriemerný rating 9,4 % aj trhový podiel 29,8 %.

Množstvo obľúbených osobností, jedinečné tanečné i spevácke výkony a najmä skvelá zábava – takto namiešaný kokteil opäť zachutil celkovo 469-tisíc divákom vo veku nad 12 rokov.

Tvoja tvár znie povedome si podmanila najmä mladých mužov 15-24, ktorí Markíze v čase vysielania šou zabezpečili trhový podiel 45,6 %.

V tretej sérii veľkolepej šou plnej nezabudnuteľných hitov, dokonalých premien a fantastických vystúpení sa o priazeň divákov uchádza ďalších osem známych osobností – Eva Máziková, Tomáš Bezdeda, Lucia Siposová, Peter Brajerčík, Viktória Valúchová, René Štúr, Lina Mayer a Tomáš Palonder.

Ich výkony posudzuje hviezdna porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly“ Kollár, ktorých dopĺňa nováčik Juraj „Šoko“ Tabaček. Šou opäť sprevádza jeden z najobľúbenejších slovenských moderátorov Martin „Pyco“ Rausch.

Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto) bola v nedeľu v obchodne relevantnej cieľovej skupine 12-54 trhovým lídrom celodenne (share 25,8 %) aj v prime-time 19:00-23:00 (share 33,2 %).