Zaujímavosti


Tretie finále SuperStar na čele nedeľného rebríčka sledovanosti!

Obľúbená spevácka súťaž SuperStar pokračovala v nedeľu, 27. mája 2018, na obrazovkách televízie Markíza tretím finálovým priamym prenosom. V strategickej cieľovej skupine 12-54 sa stala najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

V tejto obchodne relevantnej cieľovej skupine dosiahla SuperStar nadpriemerný rating 8,3 % a trhový podiel 24,9 %. Spevácky súboj zvyšných šiestich súťažiacich na veľkolepom pódiu si nenechalo ujsť 414-tisíc divákovvo veku nad 12 rokov.

SuperStar obzvlášť zaujala mladé diváčky vo veku od 15 do 24 rokov, ktoré Markíze v čase vysielania šou zabezpečili trhový podiel 42,5 %.

Dramatické SuperStar – Rozhodnutiezaznamenalo v čase po 23:00 v cieľovej skupine 12-54 rating 4,8 % a trhový podiel 26,3 %. Do ďalšieho finálového kola na základe diváckeho hlasovania a divokej karty udelenej porotou postúpila pätica talentovaných spevákov a speváčok – Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková, Eliška Rusková, Petr Borkoveca Jakub Pružinský. Už túto nedeľu večer sa diváci dozvedia zloženie trojice súťažiacich, ktorí sa vo veľkom SuperFinále pobijú o titul SuperStar a rozprávkovú výhru v hodnote 75 000 eur.

Prvé miestov rebríčku sledovanosti menších staníc obsadila v nedeľu televízia Dajtos akčným filmom Súboj cti, v ktorom hlavnú úlohu stvárnila hviezda žánru Jean-Claude Van Damme. V cieľovej skupine 12-54 dosiahla snímka rating 2,0 % a trhový podiel 5,8 %.

To Top