Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti


Tretie finále SuperStar na čele nedeľného rebríčka sledovanosti!

Obľúbená spevácka súťaž SuperStar pokračovala v nedeľu, 27. mája 2018, na obrazovkách televízie Markíza tretím finálovým priamym prenosom. V strategickej cieľovej skupine 12-54 sa stala najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

V tejto obchodne relevantnej cieľovej skupine dosiahla SuperStar nadpriemerný rating 8,3 % a trhový podiel 24,9 %. Spevácky súboj zvyšných šiestich súťažiacich na veľkolepom pódiu si nenechalo ujsť 414-tisíc divákovvo veku nad 12 rokov.

SuperStar obzvlášť zaujala mladé diváčky vo veku od 15 do 24 rokov, ktoré Markíze v čase vysielania šou zabezpečili trhový podiel 42,5 %.

Reklama

Dramatické SuperStar – Rozhodnutiezaznamenalo v čase po 23:00 v cieľovej skupine 12-54 rating 4,8 % a trhový podiel 26,3 %. Do ďalšieho finálového kola na základe diváckeho hlasovania a divokej karty udelenej porotou postúpila pätica talentovaných spevákov a speváčok – Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková, Eliška Rusková, Petr Borkoveca Jakub Pružinský. Už túto nedeľu večer sa diváci dozvedia zloženie trojice súťažiacich, ktorí sa vo veľkom SuperFinále pobijú o titul SuperStar a rozprávkovú výhru v hodnote 75 000 eur.

Prvé miestov rebríčku sledovanosti menších staníc obsadila v nedeľu televízia Dajtos akčným filmom Súboj cti, v ktorom hlavnú úlohu stvárnila hviezda žánru Jean-Claude Van Damme. V cieľovej skupine 12-54 dosiahla snímka rating 2,0 % a trhový podiel 5,8 %.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...