Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

10 elektrických gitár ideálnych pre začiatočníkov!

Vybrať gitaru nie je pre začínajúceho gitaristu vôbec ľahký oriešok. Niekoľko desiatok značiek a obrovské množstvo tvarov, snímačov a podobne. Spolu s WE LOVE GUITAR sme pre Vás pripravili článok, kde Vám predstavíme 10 ideálnych elektrických gitár pre začiatočníkov! 

Nájdete tu gitary od 140 do 315 eur. Všetky tieto gitary sú dostupné na Slovensku a pod každou gitarou nájdete aj preklik na e-shop, kde si ich môžete zakúpiť. V článku nájdete naozaj cenovo dostupné gitary, ktoré sú kvalitné a môžete na nich hrať celé roky.

Elektrická gitara z modelovej série Bullet s telom typu Stratocaster.

Gitaru nájdete priamo tu!

Reklama

Elektrická gitara typu Superstrat značky Ibanez. Skvelá voľba pre začiatočníka.

Gitaru nájdete priamo tu!

Elektrická gitara typu telecaster zo série Affinity, jelša, javor. Skvelá gitara, ktorá Vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Gitaru nájdete priamo tu!

Elektrická gitara, jelšové telo, javorový krk, 22 pražcov, palisandrový hmatník, Yamaha chrómové ladiace mechaniky, čierny pickguard, 2x Humbucer snímače.

Gitaru nájdete priamo tu!

Reklama

Elektrická gitara Schecter z modelovej série SGR typu Les Paul. Ideálna pre tvrdšie štýly.

Gitaru nájdete priamo tu!

Elektrická gitara z modelovej série SGR. Telo: lipa. Krk: javor. Hmatník: palisander. Počet pražcov: 24 (typu Medium Jumbo). Dĺžka menzúry: 648 mm. Šírka nultého pražca: 41,3mm. Kobylka: SGR Tune-O-Matic w/ String Thru Body. Schecter ladiace mechaniky. Snímače: 2x Schecter Diamond Plus. Súčasťou balenia je aj kvalitné púzdro!

Gitaru nájdete priamo tu!

Elektrická gitara s tvarom tela Stratocaster zo série Affinity v konfigurácií HSS.

Gitaru nájdete priamo tu!

Reklama

Elektrická gitara typu Roadcore zo série Standard. Telo: Mahagón. Krk: javor. Hmatník: borovica. Počet pražcov: 20 . Dĺžka menzúry: 648 mm. Šírka nultého pražca : 42 mm.

Gitaru nájdete priamo tu!

Elektrický gitarový set, ktorý obsahuje gitaru Squier Stratocaster, zosilňovač Fender Frontman 10G, gitarový kábel, popruh, sadu brnkátok a gig bag. Skvelý gitarový set pre začiatočníkov, ktorý potrebujú gitaru a kombo za skvelú cenu!

Gitaru nájdete priamo tu!

Elektrická gitara zo série Vintage Modified, telo vyrobené z lipového dreva, skrutkovaný javorový krk „C“.

Gitaru nájdete priamo tu!

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Heľenine Oči pod názvom CIRKUS 22 je už vraj skoro pripravený a hudobníci ho plánujú vydať v októbri 2021. Po úspešnom prvom singli...

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...