Kapely

10 najlepších skladieb od kapely Limp Bizkit

10 najlepších skladieb od kapely Limp Bizkit

Limp Bizkit je americká nu metalová kapela založená v roku 1994 v Jacksonville, na Floride. Členmi skupiny sú: Fred Durst, Sam Rivers, Wes Borland, John Otto, DJ Lethal. Celosvetovo kapela Limp Bizkit predala viac ako 35 miliónov albumov!

Slovenskí fanúšikovia sa tejto skvelej kapely dočkajú už 21.7.2019 v Košiciach a 23.7.2019 v Seredi. Naposledy kapela Limp Bizkit vystupovala na Slovensku v roku 2015.

Limp Bizkit, jedna z najzábavnejších a najzaujímavejších amerických kapiel, odohrá svoju strhujúcu show na Slovensku. Podľa aktuálnych informácií Limp Bizkit nahrávajú dlhoočakávaný album od novembra 2018. Počas júna a júla budúceho roka vyrazia na európske turné a jednou zo zastávok bude aj Sereď a Košice!

Prečítajte si tiež: Zaujímavosti o kapele Limp Bizkit, ktoré ste (ne)vedeli!

Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent.

Poďme sa spolu pozrieť na 10 najlepších skladieb tejto americkej kapely. Veríme, že sa už tiež neviete dočkať koncertov a tieto skladby Vás nabudia ešte viac.

Vstupenky na koncert v Košiciach nájdete PRIAMO TU!
Vstupenky na koncert v Seredi nájdete PRIAMO TU!

Limp Bizkit – Hot Dog

Limp Bizkit – Rollin’ (Air Raid Vehicle)

Limp Bizkit – My Way

Limp Bizkit – Break Stuff

Limp Bizkit – My Generation

Limp Bizkit – Boiler

Limp Bizkit – Gold Cobra

Limp Bizkit – Eat You Alive

Limp Bizkit – Behind Blue Eyes

Limp Bizkit – Nookie

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.