30 SECONDS TO MARS vypustili nový song do vesmíru

0
4
views

V pondelok po neuveriteľných štyroch rokoch stagnovania vydala kapela z Los Angeles úplný nový singel – Up In The Air. Ako sme aj mohli počuť, je to niečo úplne odlišné a nové.

Nový album, na ktorom nájdeme aj úž spomínaný song, by mal výjsť koncom mája tohto roku a bude sa volať Love, lust, faith + dreams. Kapela zverejnila už aj booklet albumu a takisto na anglickej wikipédii môžem o ňom nájsť viacero informáciíí.
Jared Leto (spevák kapely) sa vyjadril nasledovne:
“Posledný album This is war bol o uzavretí. Tam bola bitka a vojna, ktoré sme bojovali. Toto je nový začiatok.” Leto takisto dodáva, že napísal a nahral viac ako 70 piesní, kým sa rozhodol pre konečných 12, ktoré pôjdu na album.

Thirty Seconds To Mars je americká rocková kapela z Los Angeles založená v roku 1998. Skupinu tvoria Jared Leto (spev, rytmická gitara, autor textov), jeho brat Shannon (bicie, perkusie) a Tomo Miličević (hlavná gitara, keyboards).
K dnešnému dátumu kapela vydala zatiaľ tri štúdiové albumy – 30 Seconds to Mars (2002), A Beautiful Lie (2005), This Is War (2009).
Kapela sa väčšinou čo sa štýlu týka zaraďuje medzi neo-prog, progressive metal alebo post-grunge, avšak tiež zaraďujú emo, screamo, space rock (vesmírny rock) a synthrock do svojej hudby. Často sú prirovnávaný k Pink Floyd (ktorých tvorba ich ovplyvňuje vo vlastnej tvorbe).

(booklet  Love, lust, faith + dreams )