5 najobľúbenejších kusov oblečenia ktoré z teba spravia rockstar!

0
17
views

Rock je viac ako hudba. Je to životný štýl. Je to štýl obliekania – a vyzerá sakra dobre. Nieje náhoda že ženy odjakživa priťahovali zlí chlapci, rebeli ktorí kašľu na konvencie a koniec koncov aj na to ako vyzerajú. Ale žiaľ, nieje to tak jednoduché. Rockera rockerom nerobí len fľaša Jacka Danielsa v ľavej, gitara v pravej ruke a kopa strapatých vlasov. Chce to nápad, štýl a v neposledom rade skúsenosti. Alebo aspoň pár dobrých tipov. Tak poďme na to.

Tričko. Ale fakt drsné tričko

Tričko je základ. Čierne. S veľkou potlačou. Vieš si predstaviť rockera v ružovej polokošeli ? Možno keď pôjde na Eurovíziu ale von s partou sa chodí zásadne v tričku s potlačou.

Klikni na obrázok a nakupuj!

 

Jeansy

Úzke jeansy sú ikonický prvok rockového štýlu. Sú drzé, vyzerajú výborne, netreba sa o ne starať, v móde budú navždy. Proste čistý Rock. Vyberaj ich podľa farby bundy alebo čiapky. Roztrhané niesú povinné, veď oni sa roztrhajú aj tak. Najnovší trend sú jeansy vykasané nad členky – aké nosil napríklad aj Elvis.

Doplnky

Nič nekričí ROCK viac ako poriadne oceľové doplnky. Nepotrebuješ míňať peniaze na luxusné hodinky, hľadaj vintage designy ktoré pôsobia ako keby sa práve reinkarnovali z minulosti. Práve doplnky sú to čo skutočne vytvára tvoj look, dáva mu tvoj osobný podpis. Ak hľadáš do čoho sa ti oplatí investovať polku výplaty tak, aby o naozaj stálo za to, nech to sú doplnky.

Máš na rukách 10 prstov tak využi aspoň zopár a nastokni na ne prstene ktoré podčiarknu tvoj štýl. Ďalšie príležitosti sa otvárajú tým z nás čo majú v ušiach diery ktoré si môžu ozdobiť nejakými brutálnymi náušnicami. Skutočný chlap si kľudne môže dovoliť náhrdelník a prívesok. Kríž s čiernymi ružami a srdcom, ako vystrihnutý z noire klipu ? Sem s ním.

A nezabúdaj na slnečné okuliare. Najmä v lete. Aviators, Wayfarers, RayBan štýl. Strieborné rámy a čierne skla sú to čo chceš.

Klikni na obrázok a nakupuj!

Topánky

Tu máš dve možnosti. Vysoké čižmy s oceľovou špicou štýlu glady – vyzerajú parádne s úzkymi jeanami a v zime v nich nieje zima. Ďaleko pohodlnejšie a často aj štýlovejšie sú tenisky štýlu converse. Od čias Kurta Cobaina (ktorý by pred pár dňami oslávil 50ku) je tento štýl obuvy prvou voľbou každého pravého rockera.

Klikni na obrázok a nakupuj!

Niečo na hlavu

Klobúky, čiapky, šiltovky. Niesú nevyhnutné ale podciarnu štýl ako nič iné. Preferuješ grunge, rock konca 20ho storočia ? Určite chceš štýlovú beanie čiapku. Fičíš na punku ? Klobúk z teba spraví týpka ako vystrihnutého z klipu Greenday. Fanúšik moderného rocku a ňu-metalu využije najmä šiltovky, zatiaľ čo drsní klasici s Lemmym Kilmisterom na triku ocenia štýlový kovbojský klobúk.

Stále v tom máš chaos ? Pozri si fotky tvojich rockových hrdinov, inšpiruj sa časopismi, eshopmi. Potom otvor skriňu a zistí čo vlastne máš a môžeš využiť. A ako posledný krok bež do obchodu alebo sadaj za internet a zožeň čo chýba.