Zaujímavosti

AC/DC sa zatvára do štúdia, aby nahrali nový album! Kto bude spievať?

Článok prečítate za: 1 min.

Brian Johnson opustil kapelu AC/DC v marci roku 2016 a na turné bol nahradený spevákom Axl Roseom z kapely Guns N ‘Roses! Na rade je teda otázka, kto bude spievať na novom albume AC/DC

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Podľa zdrojov novinára Murraya Englehearta sa AC/DC pripravuje na nahrávanie nového štúdiového albumu. Ako napísal na svojej Facebook stránke: “Špekulujte a hovorte si čo chcete. Povedal som to pred tým a poviem to znova. AC/DC bude pokračovať s Axlom na poste speváka a nahrá s ním aj nový album.”

Situácia v Guns N ‘Roses je však taká, že sa Axl Rose práve chystá na turné. Tvrdenia a dohady novinára teda nemusia byť správne a možno sa dočkáme veľkého návratu Briana!

Spevák Brian Johnson v nedávnom rozhovore pre The Sunday Times povedal: “Na pódiu to bolo čoraz ťažšie a tažšie. Nepočul som gitary a kľúčové prvky v skladbách a nie som chlapík, ktorý by chcel podvádzať.”

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top