For You acapella prerobili hit Unikát speváčky Márie Čírovej do nového šatu!

0
26
views

Piati mladí ľudia, ktorí sa rozhodli spojiť svoje hlasy a bez použitia hud.nástrojov interpretujú rôzne svetové aj domáce hity v tzv. a capella štýle – a vyzerá, že ich to fakt chytilo!

V zložení – soprán, alt, tenor, bas a beat box neustále tvoria a pracujú na nových verziách skladieb, ako aj na skladbách autorských, ktoré spievajú na koncertoch a akciách rôzneho tipu a zamerania. Samostatné koncerty, festivaly, firemné akcie, súkromné párty, svadby, večierky,,,,,,,to všetko sú podujatia, kde sa objavujú už zopár rokov a všetko nasvedčuje tomu, že naozaj milujú to, čo robia.

ACAPELLA UNIKÁT Márie Čírovej – so speváčkou Máriou Čírovou sa osobne aj profesne poznáme už niekoľko rokov a jej skladba UNIKÁT nieje prvá, ktorá sa nám zapáčila natoľko, že sme sme z nej spravili acapella COVER:) UNIKÁT je naša prvotina, čo sa videoklipov týka, takže vlastne čakáme na reakcie ľudí, našich poslucháčov, fanúšikov,,,,,,a budeme makať na sebe a na ďalších videoklipoch a tvoriť pre vás aj naďalej….máte sa na čo tešiť.