Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Adam Ďurica pripravuje akustické turné s hosťami Simou Martausovou, Karmen Pál-Baláž a Peter Bič Project!

Adam Ďurica a jeho skladby ako ste ich ešte nepočuli! K tomu fantastickí hostia, medzi ktorými nebude chýbať Sima Martausová, Peter Bič, Viktória Vargová, ktorá už niekoľko rokov spieva s Peter Bič Project, či Karmen Pál-Baláž. Mladý hudobník pripravuje skutočnú hudobnú lahôdku. Adam totiž chystá turné, kde jeho hity zaznejú v akustickej podobe. Skladby „Mandolína“, „Láska–veda“, „Neľutujem“, ale aj novinky z najnovšieho albumu s názvom „30“ v sprievode bendža, dobra, huslí, ukulele, či perkusií, budú skutočným zážitkom. Adam sa obzvlášť teší na to, ako si spolu so Simou Martausovou strihne pesničku „Holubička“, z ktorej sa už stal obľúbený hit. Nenechajte si ujsť akustické turné Adama Ďuricu! Začína sa v Žiline už 25-ho marca 2019. 

Adam Ďurica pripravuje pre fanúšikov jedinečné turné. Po prvý raz jeho skladby zaznejú v akustickej podobe. 

„Vždy sa mi najviac páčili takzvané unplugged koncerty mojich obľúbených skupín, pretože skladby, ktoré som mal najradšej, na týchto koncertoch zneli úplne inak. Mali jedinečný zvuk a najmä – pri akustických koncertoch sa v takýchto obnažených verziách skladieb dostávajú do popredia slová a melódia,“ vysvetľuje Adam Ďurica.

Reklama
Štefan Štec a jeho Fajta idú na turné, zahrajú unikátne novinky aj známe hity

Mladý hitmaker sľubuje, že každý jeden zo siedmich koncertov bude jedinečným hudobným zážitkom. Sám je zvedavý, ako jeho hity „Madolína“, „Neľutujem,“ ale aj novinky z albumu „30“ vyznejú v špeciálnych úpravách. 

„Na akustických koncertoch použijeme úplne nové nástroje, ktoré dávajú skladbám inú atmosféru. Práve atmosféra je totiž na akustických koncertoch vždy to unikátne. Aj tie najväčšie rockové kapely mali na unplugged koncertoch vždy veľmi príjemnú, pokojnú náladu. Veľmi sa teším na nové úpravy pesničiek, v ktorých použijeme husle, bendžo, dobro, nylonku, ukulele, ale aj rôzne perkusie,“  dodáva Adam Ďurica.

Na koncertoch bude mať obľúbený spevák skvelých hostí – Simu Martausovú, Petra Biča, Viktóriu Vargovú, speváčku Peter Bič Project, či Karmen Pál-Baláž. Navyše, všade chystá pre fanúšikov aj prekvapenia.

Reklama
Ľudové mladistvá a Floex v júni otvoria bratislavské koncertné leto

„Pri niektorých skladbách sa rád pristavím a prezradím ako vznikli. Veľmi sa na tieto večery teším, najviac na mojich hudobných hosti, pretože s každým z nich ma niečo spája, a nie je to len hudba,“ uzatvára s úsmevom Adam Ďurica.

Spevák a skladateľ Adam Ďurica pochádza z Hlohovca. V roku 2009 získal na medzinárodnom festivale v poľskom Rzeszówe cenu Grand Prix ako absolútny víťaz. Obrovský úspech mu priniesol rok 2014, keď si Slovensko zamilovalo pesničky z jeho albumu „Mandolína“ a odvtedy patrí k najhranejším hudobníkom v našich rádiách. Lístky na aktuálne turné kúpite v sieti Predpredaj.

Adam Ďurica a hostia akustické koncerty

Reklama

25.3.2019 Žilina – hostia: Peter Bič a Viktória Vargová z Peter Bič Project a Karmen Pál-Baláž
2.4.2019   Lučenec – hostia: Peter Bič a Viktória Vargová z Peter Bič Project a Karmen Pál-Baláž
3.4.2019   Zvolen – hosť: Sima Martausová
4.4.2019   Nitra – hostia: Peter Bič a Viktória Vargová z Peter Bič Project a Karmen Pál-Baláž
5.4.2019   Trenčín – hostia: Peter Bič a Viktória Vargová z Peter Bič Project a Karmen Pál-Baláž
6.4.2019   Prešov – hosť: Sima Martausová
7.4.2019   Martin – hosť: Sima Martausová 

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Skupina Peter Bič Project predstavuje nové skladby z pripravovaného albumu. Rovnako tiež pripravila letné koncerty, takže sa im začína poriadne horúce pracovné leto. „ Okrem toho...

Zaujímavosti

Sima Martausová sa vydala a zmenila si aj umelecké meno. Už ako Magušinová predstavuje pieseň Slovo chlapa z posledného albumu Oslobodená. Na jej nahrávaní...

Kapely

Priaznivci jazzového AMC Tria budú mať možnosť vidieť túto formáciu počas leta na viacerých podujatiach. Hosťami niektorých vystúpení budú Ulf Wakenius a Peter Lipa. Na...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...