Zaujímavosti

Adam Ďurica už budúci týždeň predstaví svoj nový singel!

Adam Ďurica už čoskoro predstaví svoj nový singel Jazero, ktorému sa ušiel veľmi vydarený videoklip. Záver príbehu sa končí naozaj netradične. Už z prvých tónov skladby možno povedať, že Adam posúva svoju hudobnú tvorbu do trochu inej polohy. Umelec aj jeho hudba pôsobia mužnejšie a vyzretejšie.

Od vydania posledného singla prešli už takmer 4 mesiace. Mladého muzikanta okrem koncertov naplno zamestnáva skúšanie a nahrávanie v štúdiu, kde intenzívne pracuje na nových skladbách. Jazero je prvou ochutnávkou z pripravovaného albumu, ktorý by chcel vydať ešte v tomto roku.

Melódia nového singla, ale aj samotný text prezrádzajú, že jeho nový štýl je akýsi výživnejší a vyzretejší. Romantické vyznania, či ódy na lásku by ste v tejto piesni hľadali márne. To isté možno povedať aj o Adamovom novom imidži. Na coveri k singlu má na sebe koženú bundu a klobúk.

„V prvom rade chcem povedať že som veľmi spokojný s tým, čo som doteraz vytvoril a za svojimi piesňami si stopercentne stojím. Ale tak, ako každý človek, aj ja sa chcem niekam posúvať a ďalej vyvíjať. S tým súvisí aj moja nová tvorba, ktorú najlepšie reprezentuje nová skladba Jazero, v ktorej mám aj nový image nadväzujúci na to, kde sa momentálne nachádzam a akú hudbu robím,“ prezradil Adam Ďurica o zmene vo svojom hudobnom štýle.

Hudbu k piesni Jazero si Adam zložil sám. Text mu aj tentokrát napísal dlhoročný spolupracovník Vlado Krausz. Hudobnú produkciu a konečný aranžmán má na svedomí Matej Turcer. Videoklip vznikol pod taktovkou Ondřeja Urbanca, s ktorým už Adam pracoval na viacerých svojich klipoch a aj teraz bol pre neho jasnou voľbou.

Práve spolupráca s kvalitnými umelcami z hudobnej brandže je predzvesťou toho, že sa rozhodne máte na čo tešiť.

To Top