Hľadáte niečo konkrétne?

Adam Mišík zachytil v surovom videoklipe Démoni pocit, keď sa vzťah z neba zmení v peklo
Adam Mišík zachytil v surovom videoklipe Démoni pocit, keď sa vzťah z neba zmení v peklo

Zaujímavosti

Adam Mišík zachytil v surovom videoklipe Démoni pocit, keď sa vzťah z neba zmení v peklo

„Chceli sme len viac a viac,“ spieva naliehavo Adam Mišík vo svojom novom singli Démoni. Vsadil v ňom na súčasný popový zvuk a silnú osobnú výpoveď. Trochu temnejší videoklip v réžii talentovaného Petra Simona vyniká atmosférou, ktorá diváka celkom pohltí.

Po úspechu predošlého singla V Tobě, ktorého oficiálny videoklip a lyric video nazberali dohromady vyše dva milióny prehraní na YouTube, pokračuje Adam Mišík v spolupráci s dvojicou producentom Marcelom Procházkom a Ondřejem Fiedlerem. Tí patria v súčasnosti k najvyhľadávanejším menám na českej popovej scéne. Aj tentokrát dokázali prísť s aktuálnym zvukom, ktorý skvelo podčiarkuje náladu a intenzitu emóciami nabitej piesne.

Sám spevák má na vzniku skladby výrazný autorský podiel. „Celá pieseň je inšpirovaná toxickým vzťahom, nemožnosťou sa posunúť ďalej, aj keď vieme, že by to bolo správne. Ústredná myšlienka vychádza z mojich osobných prežitkov poslednej doby. Najlepšou terapiou je pre mňa vždy písanie, práve preto singel vznikol,“ priznáva Adam Mišík.

Reklama
Fanúšikovia kapely Symfobia sa dočkali ďalšieho videoklipu s posolstvom

Podobne ako v prípade predchádzajúcej snímky k piesni V Tobě sa rozhodol videoklip poňať realisticky. Oslovil preto mladého režiséra Petra Simona, s ktorým spolupracoval už na klipe k tanečnému songu Slowmo.

„Klip má odrážať surovosť okamihu, kedy sa vzťah zo sekundy na sekundu môže zmeniť z neba v peklo. Nechcel som nič obrazovo vyžehlené, naopak, cieľom bolo ísť vizuálom trochu proti prúdu. Myslím, že režisérovi sa to podarilo skvelo,“ pochvaľuje si Adam.

Petr Simon je považovaný za jedného z najnadanejších režisérov nastupujúcej generácie predovšetkým na hip-hopovej scéne. Spolupracoval napríklad s rappermi Nikom Tendom na oceňovanom klipe k songu Sedm, ďalej s Viktorom Sheenom alebo Rytmusom.

Reklama
Pamätáte sa na dedka, ktorý hrá fantasticky na gitare? Dnes má 87 rokov a takto spieva!

Novinkou Adam Mišík znovu potvrdzuje, že ako spevák dospel. Singel Démoni patrí k tomu najsviežejšiemu, čo možno na českej mainstreamovej scéne aktuálne počuť.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

The Miženko Brothers pokračujú na letnej vlne a po roku opäť vydávajú nový singel. A ako svoje Voľno trávite Vy? Pred rokom mali fanúšikovia...

Správy

Mladý slovenský producent, DJ a skladateľ Dlugosh má na konte ďalší medzinárodný počin. Po tom, ako v minulosti zabodoval na vydavateľstve najlepšieho DJ-a sveta Dona Diabla,...

Novinky zo sveta hudby

Kapela Iron Maiden po šiestich rokoch vydala novú skladbu s názvom The Writing On The Wall, ktorú si môžete exkluzívne vypočuť. Metalová kapela nahrala...

Zaujímavosti

Hudobné trio z Košíc KATE EVANS, ktoré vzniklo len v júni tohto roka, vydáva svoj debutový singel About us. V obsadení spev, gitara a...