Zaujímavosti

ADiss po roku prichádza s novým dvojalbumom MY!

Po zatiaľ jeho najúspešnejsom albume “Červená karta”, odkiaľ pochádzajú skladby ako “Femme Fatale ft. Majk Spirit” a “Daj mi chvíľu”, sa tento 27 ročný Bratislavčan hlási o slovo hneď dvojalbumom, ktorý si celý po hudobnej stránke zobral na starosť producent HOODINI.

Tento hudobný mág zo Zvolena sa od roku 2009 už stretol s mnohými zvučnými menami na spolupráci, vďaka jeho širokému záberu. Títo dvaja talentovaní umelci sa začiatkom roka 2017 stretli v spoločných priestoroch štúdia OVERGROUNDart, kde vzájomnou spoluprácou dospeli k vidine spoločného albumu. Z 15tich mesiacov práce nakoniec vzišlo 26 plnohodnotných skladieb bez zbytočných “skitov” a rozmanitosť albumu podmienilo aj 15 hosťujúcich interprétov – SEPAR, KALI, DJ WICH, DAME, MAJSELF, SUPA, DELIK, CIGO, REFEW, TINA, RONIE, ANDES, ŠORTY, PUERTO a DJ MIKROMAN.

V týchto dňoch posielajú von druhý singel s názvom “Hudba a ja”, na ktorom si “Deezyboi” a “Hudbíni” urobili miesto aj pre SEPARA a ŠORTYHO. Po vlnách západného hiphopu sa zviezli aj chalani z A-TEAM PRODUCTION, ktorí zbúchali vizuál k spomínanej skladbe.

Prvý singel z albumu MY išiel von už minulé leto. Chalani si spravili “Výlet” aj do príjemných letných rytmov.

Na oficiálnom YouTube kanáli OVERGROUND art chalani skrz 14 minútový snippet predstavujú svoj dvojalbum MY, ktorý je možné už teraz objednať na https://shop.rukahore.sk/adiss a čoskoro bude dostupný, na všetkých streamovacích službách.

To Top