ADiss vydáva po troch rokoch v poradí druhý sólový album!

0
20
views

Po albume „Trištvrte na mňa“(2014) prichádza s albumom „Červená karta“. Album obsahuje 20 skladieb, ktoré pozostávajú  zo zaujímavých spoluprác, kvalitných hudobných produkcií a textov opisujúcich viac ako len život, vďaka ktorým si každý nájde to svoje. 

Spolupracoval na ňom s preducentmi ako Hoodini,Tretina  či Pilate a svoju slohou na albume zanechal aj Supa a pár jeho kolegov. ADiss nám tiež sľubuje prekvapenie v podobe zatiaľ neznámeho hosťa.  Kedže na albume pracuje už tretí rok, mali ste možnosť vypočuť si pár skladieb, ktoré uzreli svetlo sveta aj s videoklipom.

Ide o skladby ako „Volám“, „Láska na týždeň“, „Daj mi chvíľu“(jej remake sa objavil aj na albume DJ Wicha „Veni Vidi Wich“) alebo najnovší singel  „ PRIPRAVENÝ ZOMRIEŤ“. O vizuál k tejto emotívnej skladbe sa postaral Dušan Krajčovič.  Album sa vydáva primárne v tvare „červenej karty“ teda na USB nosiči a predobjednať si ho môžete už od dnes (15.02) na rukahore.sk.

Kadžý predobjednaný kus bude podpísaný. Pre tých, ktorým formát USB nevyhovuje ADiss pripravil aj CD nosiče, ktoré si budete môcť objednať po oficiálnom spustení predaja.