Afektovaná garážovka Dildo Boyz pouští do světa debutové album

0
8
views

Apokalyptická jízda oplzlých Beethovenů z Plzně, kterou můžete znát jako jednu z předních kapel labelu Slush Records nebo jako předskokany pražského koncertu DZ Deathrays a Dune Rats, vypouští do světa svou první kompozici a nejedná se o žádné začátečnické EP nebo singl, ale plnohodnotné deseti trackové album, které nese název „Perversed Piercing Songz“.

Dildo Boyz jsou tři naprosto odlišní kluci z Plzně, kteří se zasazují o mrzačení nejen hudby, ale i umění celkově. Frontmanem je těžký alkoholik Venca Zlo, na basu hraje nepřetržitě se zesměšňující zhulenec Jakub „Rozvod“ Nesvadba a za bicími sedí Tom Nový, který z nich trpí tou nejstrašnější nemocí světa – abstinencí.

I když je na první pohled vidět, že se jedná o naprosté trosky neschopné jakékoliv aktivity nebo vzájemné shody zájmů, tak věřte tomu nebo ne, ale celé album „Perversed Piercing Songz“ si kapela nahrávala sama ve zkušebně a jejích producentem nebyl nikdo jiný, než již zmíněný Venca Zlo.

Celé album si můžete poslechnout na SoundCloudu nebo Bandcampu, a kdyby nedej bože někdo chtěl za hudbu i platit, tak ve fyzické podobně bude k dostání na vybraných akcích Slush Magazine.