Koncerty

Aj renomovaný Bonobo príde tento rok na Sziget

V programe Szigetu pribudli dnes aj mená Flux Pavilion, Yellow Claws a ďalší. Na jednom z najlepších európskych festivalov, ktorý sa koná od 8. do 14. augusta v Budapešti, sa tento rok predstavia aj Arctic Monkeys, Shawn Mendes, Dua Lipa, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, Mumford and Sons, Kygo a stovky ďalších.

Ak vás Sziget láka, odporúčame kúpte si vstupenky čo najskôr. Pre veľký záujem sa postupne totiž vypredávajú. A navyše, od 4. júna sa zvyšuje ich cena. 7-dňové, 3-dňové permanentky a jednodňové vstupenky si môžete kúpiť na www.szigetfestival.com.  

Britský multiinštrumentalista a mág elektronickej hudby DJ Bonobo na Szigete vystúpi so špeciálnym live setom. Tento talentovaný hudobník si medzinárodnú pozornosť získal albumom Black Sands v roku 2009. Jeho popularita rástla, na udeľovaní ostatnom udeľovaní Grammy sa mu ušli dve nominácie. S aktuálnym albumom Migration zaujal aj v kategórii Najlepší tanečný/elektronický album. Na Szigete bude koncertovať vo štvrtok 9. augusta na hlavnom pódiu. 

Aj DJ Flux Pavilion, producent, spevák a skladateľ tento rok bude hrať na Szigete. V roku 2012 bol nominovaný na cenu BBC Sound, hit I Can´t Stop sa stal celosvetovo populárny a tento britský DJ v rámci svojho koncertovania po celom svete vystúpi aj na Szigete. Ďalším novým prírastkom do programu je holandské duo Yellow Claw z Amsterdamu, ktoré vo svojej hudbe spája žánre ako hip-hop, dubsteb. Na Szigete vystúpia aj Oscar and the Wolf, Rhye, Michael CalfanWhat So Not. 

Medzi najväčšie festivalové lákadlá Szigetu patria určite koncerty. Program Szigetu je tento rok naozaj plný veľkých hviezd a sviežej hudby z celého sveta. Kompletný program 14tich pódií Szigetu nájdete na bit.ly/Sziget2018_schedule.

To Top